BC. TATIANA ČERNICKÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka  Ruská vlajka

+420 606 705 586
tatiana.cernicka@re-max.cz

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT, JE SKUTEČNÉ

Záleží mi na dokonalé prezentaci vaší nemovitosti a na co nejlepším výsledku. Jsem připravena nabízet vaší luxusní nemovitost, ale ráda vám pomohu i s pronájmy. Prodej a nákup nemovitosti je pro většinu lidí jedním z nejdůležitějších kroků v životě a zároveň vysoce stresové období. Provedu Vás tímto náročným obdobím maximálně šetrně a profesionálně.

REFERENCE OD MÝCH KLIENTŮ:

⭐⭐⭐⭐⭐ „Skvělý přístup realitní makléřky k celé situaci, a především vůči přístupu kupujících. Trpělivost se mnou jako prodávajícím, který vždy po splnění dohod s kupujícím nechtěl dále ustupovat a provádět změny, tak jak s nimi prodávající přicházeli. Proto jsem doporučil realitní makléřku kolegovi, který prodává nemovitost.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Velmi vstřícná a profesionální. Oceňuji osobní přístup.“

⭐⭐⭐⭐⭐„Se službami paní makléřky Tatiany Černické jsme byli po celou dobu jednání velice spokojeni. Celý proces koupě bytu nám předem vysvětlila, na všechny naše dotazy reagovala okamžitě a vstřícně. Pracovala profesionálně, během prodeje bytu plnila adekvátně pozici prostředníka. Pokud bylo z objektivního hlediska třeba, nebála se podpořit naše požadavky. Tímto bychom jí tedy za hladký průběh rádi poděkovali.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Татьяна – хрупкая девушка, но большой профессионал! Быстро, профессионально и психологически правильно решает вопросы найма и продажи недвижимости. Всегда на связи, даже в выходные! Из 100 вариантов найдет 101 и он будет именно Ваш. Рекомендую на 101%“.

⭐⭐⭐⭐⭐„Děkuji Vám za profesionální servis a veškerou pomoc s rychlým pronájmem bytu. Určitě Vás doporučím svým známým.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Работа Татьяной была выполнена на высочайшем уровне. Спасибо ей и руководству Re/max.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Děkuji za profesionální a osobní přístup a schopnost najít možnosti, které vyhovují oběma stranám. Už jsem svým přátelům doporučila.“

⭐⭐⭐⭐⭐„S paní Tatianou Černickou jsem byl velmi spokojený. Naprosto profesionální přístup, výborná komunikace. Tuto RK a paní vřele doporučuji.“

 

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Tatiana Černická

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

  PRODÁVEJTE S NÁMI

  Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

  CHCI PRODAT NEMOVITOST

  PRONAJÍMEJTE S NÁMI

  Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

  CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

  KUPUJTE S NÁMI

  Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

  CHCI KOUPIT NEMOVITOST

  REALITNÍ PORADENSTVÍ

  Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

  POTŘEBUJI PORADIT

  ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

  Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

  HLEDÁM PRONÁJEM

  HYPOTEČNÍ SLUŽBY

  Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

  POTŘEBUJI HYPOTÉKU