MÁTE DOSTATEK ČASU A INFORMACÍ NA TO, ABYSTE VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ KOUPILI  NEMOVITOST?

VÍTE, ŽE V ZEMÍCH S VYSPĚLÝM REALITNÍM TRHEM SI LIDÉ KUPUJÍ NEMOVITOST TÉMĚŘ VŽDY PROSTŘEDNICTVÍM NAJATÉHO REALITNÍHO MAKLÉŘE?

Zkuste vlastní hledání a vyjednávání navíc podpořit spoluprací s profesionálem.

  • Doporučíme vám vhodného makléře se specializací na vyhledávání nemovitostí, který vám ušetří mnoho ztraceného času s vyhledáváním nemovitostí, prověřováním informací, obvoláváním makléřů a domlouváním prohlídek

  • Zajistíme vyhledání a selekci nemovitostí

  • Uděláme pro vás cenovou analýzu, abyste nekoupili za neadekvátně vysokou cenu

  • Uděláme pro vás základní právní analýzu (zástavy, břemena, předkupní práva, atd.)

  • Zajistíme právní poradenství při uzavírání potřebných smluv

  • Naše odměna se standardně pohybuje mezi 1 a 2 procenty z dosažené kupní ceny a většinou je bohatě kompenzována dosaženou slevou

NÁŠ ZÁVAZEK VAŠÍ SPOKOJENOSTI

Milan Komárek

Po více než 10 letech na trhu patříme k nejžádanějším kancelářím sítě RE/MAX ČR a osobně velmi dbám na to, aby naši makléři byli vždy spolehliví, odborně připravení a vždy hájili zájmy a práva našich klientů.

Nejsme největší realitní kanceláří s vysokou fluktuací makléřů, většina z nich je u nás přes 7 let a můžeme se tak lépe  soustředit na kvalitu našich služeb.  Od založení kanceláře na nás nebyla podána jediná oprávněná reklamace (byla podána jedna neoprávněná) a to i přes poměrně vysoký počet realizovaných případů (aktuálně více než 2.000).

Tel.: 606 726 515 (Ing. Milan Komárek)

E-mail: milan.komarek@remax-czech.cz

ING. MILAN KOMÁREK   •   MAJITEL REALITNÍ KANCELÁŘE

Profesionální přístup. Kateřina Holoubková byla vždy velmi milá a ochotná.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Příjemné vystupování, profesionální přístup. Vždy vše dle domluvy a dodržení veškerých termínů.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Komárek s námi velmi pečlivě probral situaci kolem prodeje a o možnostech, které jsou a pak nás pravidelně informoval o nabídkách a se sestrou jsme byly moc rády, že vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Děkujeme.

Spokojené klientky • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Se službami paní makléřky Tatiany Černické jsme byli po celou dobu jednání velice spokojeni. Celý proces koupě bytu nám předem vysvětlila, na všechny naše dotazy reagovala okamžitě a vstřícně. Pracovala profesionálně, během prodeje bytu plnila adekvátně pozici prostředníka mezi námi a paní prodávající. Pokud bylo z objektivního hlediska třeba, nebála se podpořit naše požadavky. Tímto bychom jí tedy za hladký průběh rádi poděkovali.

Spokojení klienti • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Dobrý den, vřele doporučuji paní Moravcovou a společnost Remax. Od paní Moravcové byl přístup a ochota naprostou samozřejmostí. Při prodeji chaty nám se vším pomohla a zabránila spoustě chyb. Opravdu maximální spokojenost. Mnohokrát děkuji za spolupráci.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Čumpelík pronajal mojí nemovitost za cenu, kterou jsem ani neočekávala. Jsem velice spokojená a mohu každému doporučit!

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Šlégr je velmi příjemný, vstřícný a nadšený makléř v nejlepším smyslu toho slova, je vidět, že ho jeho práce naplňuje, že má svoji práci realitního makléře rád. Umí komunikovat, je vlídný a vždy korektně slušný. Oceňuji jeho profesionální přístup. Vše vysvětlí, včetně právních smluv a různých podmínek, které k této práci patří. S prací p. Šlégra jsem byla velmi spokojená a doporučila bych ho i svým přátelům, pokud by někdy kupovali /prodávali nějakou nemovitost.

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Nguyen je velice slušný a inteligentní pán, který nám velice pomohl při prodeji našeho rodinného domu kousek od Prahy. Vše za nás zařídil a já se s manželem pouze 3x podepsala a vše bylo hotové – doporučuji ho každému, kdo potřebuje řešit prodej své nemovitosti!!! Ještě jednou děkujeme pane Nguyen.

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Ing. Truhlář je makléř profesionál, na kterého se může klient spolehnout. Vstřícný, ochotný poradit, konzultuje vše čestně s klientem, vždy pozitivně naladěný, klienta maximálně podporuje a odborně ho zastupuje všude tam, kde je třeba. Zdravě zvídavý, ale ne vtíravý, se smyslem pro humor i pro realitu všedního dne. Rozhodně jej mohu doporučit. Lepšího jsme za posledních 5 let nepoznali.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha