PŘEJETE SI PRODAT SVOU NEMOVITOST RYCHLE, BEZPEČNĚ A S MAXIMÁLNÍM VÝNOSEM?

OD ROKU 2011 POMÁHÁME LIDEM VÝHODNĚJI, BEZPEČNĚJI A RYCHLEJI PRODÁVAT NEMOVITOSTI.

Mluví za nás výsledky. Podle statistik realitních transakcí dosahujeme při prodeji nemovitosti o 6 až 8 % vyšší kupní ceny, než jsou průměrné ceny v dané lokalitě a čase. 90% nemovitostí dokážeme prodat do 3 měsíců.

A to vše přes 11 let bez jediné oprávněné reklamace.

UMĚNÍ PRODAT NEMOVITOST – RYCHLEJI, BEZPEČNĚJI A VÝHODNĚJI

Začínáme správným nastavením nabídkové ceny. Využíváme profesionální nástroje pro správné a aktuální nastavení kupní ceny – cenové mapy společnosti Deloitte ČR, postavené na reálných datech Katastrů nemovitostí ČR, nástroje VALUO, CEMAP a vlastní databázi realizovaných transakcí.

Profesionální prezentace– home staging, realitní fotograf, realitní video tvůrce, půdorysy, 3D virtuální prohlídky, galerie pro Facebook, video pro sociální sítě, atd.

Reklama nejen portálech www.re-max.cz, www.sreality.cz, www.realityidnes.cz a dalších, ale také na Facebooku, Instagramu a YouTube. Navíc v ruských a vietnamských realitních skupinách.

Hájíme zájmy prodávajícího. Nejsme pod tlakem vybrat prvního kupce (jak často bývají makléři bez výhradní smlouvy). Dokončíme cenová jednání se všemi zájemci a majitelům předložíme ty nejlepší cenové návrhy včetně platebních podmínek.

Následně dosahujeme téměř ve všech případech vyšší kupní ceny, než konkurence. Dlouhodobě dosahujeme v průměru o 8 % vyšších prodejních cen na m2, než jsou průměrné výsledky uváděné pražským katastrem.

Kupní cenu kupující skládá u naší smluvní advokátní kanceláře AK Grinacová & Šulc. S advokátní kanceláří spolupracujeme od roku 2014. Advokátní kancelář prošla náročnou certifikací RE/MAX ČR a splňuje veškeré bezpečnostní parametry pro 100 % spolehlivou úschovu kupních cen.

DETAILNÍ POPIS SLUŽBY

 • Doporučíme vám nejvhodnějšího makléře z našeho týmu, dle lokality, potřebné odbornosti a volných kapacit

 • Zajistíme profesionální cenovou analýzu vaší nemovitosti, včetně porovnání s konkurenčními nabídkami v okolí

 • Navrhneme vhodnou strategii prodeje

 • Zajistíme profesionální prezentaci – fotodokumentace, půdorysy, videoprezentace, homestaging (je-li vhodný), případně 3D prohlídku 
 • Zajistíme masivní inzerci na všech nejvýznamnějších portálech, včetně moderních forem propagace na sociálních sítích

 • Navrhujeme spolupráci na 2-3 měsíce a to vždy pouze jako výhradní zastoupení, které tradičně vede k lepšímu výsledku prodeje

 • Díky profesionální spolupráci s dalšími 300+ makléři RE/MAX v Praze často zajistíme kupce podstatně dříve, než standardní realitní kancelář

 • V případě nalezení zájemce uzavíráme písemné třístranné smlouvy, bez pokuty pro prodávající

 • Úschovu kupní ceny realizujeme u dlouhodobě ověřené advokátní kanceláře se certifikací bezpečné úschovy – AK Grinacová & Šulc

 • Naše odměna se dle rozsahu služeb pohybuje mezi 3 a 4 procenty z dosažené kupní ceny a fakturujeme ji až po úplném převodu vlastnictví na katastru nemovitostí

 • Zajistíme předání nemovitosti, převody energií a další potřebnou administraci

NÁŠ ZÁVAZEK VAŠÍ SPOKOJENOSTI

Milan Komárek

Po více než 11 letech na trhu patříme k nejžádanějším kancelářím sítě RE/MAX ČR a osobně velmi dbám na to, aby naši makléři byli vždy spolehliví, odborně připravení a vždy hájili zájmy a práva našich klientů.

Nejsme největší realitní kanceláří s vysokou fluktuací makléřů, většina z nich je u nás přes 7 let a můžeme se tak lépe  soustředit na kvalitu našich služeb.  Od založení kanceláře na nás nebyla podána jediná oprávněná reklamace (byla podána jedna neoprávněná) a to i přes poměrně vysoký počet realizovaných případů (aktuálně více než 1.600).

Tel.: 606 726 515 (Ing. Milan Komárek)

E-mail: milan.komarek@remax-czech.cz

ING. MILAN KOMÁREK   •   MAJITEL REALITNÍ KANCELÁŘE

Dobrý den, vřele doporučuji paní Moravcovou a společnost Remax. Od paní Moravcové byl přístup a ochota naprostou samozřejmostí. Při prodeji chaty nám se vším pomohla a zabránila spoustě chyb. Opravdu maximální spokojenost. Mnohokrát děkuji za spolupráci.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Čumpelík pronajal mojí nemovitost za cenu, kterou jsem ani neočekávala. Jsem velice spokojená a mohu každému doporučit!

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Se službami paní makléřky Tatiany Černické jsme byli po celou dobu jednání velice spokojeni. Celý proces koupě bytu nám předem vysvětlila, na všechny naše dotazy reagovala okamžitě a vstřícně. Pracovala profesionálně, během prodeje bytu plnila adekvátně pozici prostředníka mezi námi a paní prodávající. Pokud bylo z objektivního hlediska třeba, nebála se podpořit naše požadavky. Tímto bychom jí tedy za hladký průběh rádi poděkovali.

Spokojení klienti • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Komárek s námi velmi pečlivě probral situaci kolem prodeje a o možnostech, které jsou a pak nás pravidelně informoval o nabídkách a se sestrou jsme byly moc rády, že vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Děkujeme.

Spokojené klientky • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Šlégr je velmi příjemný, vstřícný a nadšený makléř v nejlepším smyslu toho slova, je vidět, že ho jeho práce naplňuje, že má svoji práci realitního makléře rád. Umí komunikovat, je vlídný a vždy korektně slušný. Oceňuji jeho profesionální přístup. Vše vysvětlí, včetně právních smluv a různých podmínek, které k této práci patří. S prací p. Šlégra jsem byla velmi spokojená a doporučila bych ho i svým přátelům, pokud by někdy kupovali /prodávali nějakou nemovitost.

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Příjemné vystupování, profesionální přístup. Vždy vše dle domluvy a dodržení veškerých termínů.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Pan Nguyen je velice slušný a inteligentní pán, který nám velice pomohl při prodeji našeho rodinného domu kousek od Prahy. Vše za nás zařídil a já se s manželem pouze 3x podepsala a vše bylo hotové – doporučuji ho každému, kdo potřebuje řešit prodej své nemovitosti!!! Ještě jednou děkujeme pane Nguyen.

Spokojená klientka • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Profesionální přístup. Kateřina Holoubková byla vždy velmi milá a ochotná.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha

Ing. Truhlář je makléř profesionál, na kterého se může klient spolehnout. Vstřícný, ochotný poradit, konzultuje vše čestně s klientem, vždy pozitivně naladěný, klienta maximálně podporuje a odborně ho zastupuje všude tam, kde je třeba. Zdravě zvídavý, ale ne vtíravý, se smyslem pro humor i pro realitu všedního dne. Rozhodně jej mohu doporučit. Lepšího jsme za posledních 5 let nepoznali.

Spokojený klient • Realitní kanceláře RE/MAX Atrium Praha