Naše kancelář patří mezi elitu nejen v síti RE/MAX ČR.

Makléři naší kanceláře patří k absolutní špičce v oboru a mají aktuálně nejvyšší příjmy na realitním trhu ČR!

Recenze RE/MAX Atrium
Recenze RE/MAX Atrium
Recenze RE/MAX Atrium

PODNIKEJTE V REALITÁCH – JEN TĚŽKO NAJDETE TAK ATRAKTIVNÍ PROFESI

Hledáme lidi s pozitivním myšlením, optimistické, vitální a především spolehlivé. Pouze takoví mají šanci uspět na realitním trhu.

  • Baví vás obchod, komunikace, příběhy lidí.

  • Jste motivován(a) vydělávat opravdu solidní peníze – 100.000 měsíčně není velký problém

  • Máte rádi časovou nezávislost, flexibilitu, ale zároveň se dokážete řídit a motivovat.

  • Chcete se vzdělávat, baví vás nové věci, technologie, chcete růst.

  • Jste trpěliví? Na vaše první větší úspěchy budete čekat 3-5 měsíců, ale veřte že to stojí za to.

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Opravdu to není fráze, ale princip myšlení realitního profesionála.

Máme silný etický kodex. Spolehlivost je pro nás klíčem k úspěchu. Za 12 let od otevření jsme neměli ani jednu reklamaci našich služeb.

Nabízíme soustavnou podporu, kvalitní zázemí a velmi dobře spolupracující tým s minimální fluktuací.

Hledáme zájemce o pozici realitního makléře, který je připraven si budovat pod naší značkou a s naší podporou vlastní byznys.

Za poslední rok se dostal průměrný měsíční příjem našich makléřů na nejvyšší pozici v celé síti 120 kanceláří RE/MAX ČR. U nás si opravdu vyděláte 2x až 3x více, než v běžných RK.

Nabízíme vysoce kvalitní a intenzivní zaškolení, na jehož konci je certifikát potřebný pro výkon profese ve vztahu k realitnímu zákonu.

Nejsme největší. Ale stabilní. Rozhodně u nás neplatí a nikdy neplatilo, že přijmeme kohokoli. Do lidí investujeme. Proto nemáme žádné reklamace, ale spokojené realitní makléře.

Organizujte si čas, jak potřebujete. Proč byste měli pracovat 200 hodin měsíčně, když během několika schůzek prodáte nemovitost a náleží Vám šestinásobná průměrná měsíční mzda?

JAKÉ JSOU VIZE, HODNOTY NAŠÍ KANCELÁŘE A KOHO HLEDÁME?


Zájemce o pozici realitního makléře má dnes obrovské množství možností, kde a jak začít. Většina nabídek zní lákavě a pro nováčka to často může být i určitá past nevhodné volby.

Obecně se dají současné možnosti třídit dle kategorie značek:

a) silné nadnárodní značky jako jsou RE/MAX, Century21, a další

b) české značky lokálního významu,

c) budování osobního brandu

Tady samozřejmě silně záleží na osobní preferenci a osobnosti každého zájemce, ale důsledky volby se dají obecně shrnout. Nadnárodní by měly poskytovat nováčkům silné zázemí, podporu při vzdělávání, silnou značku, se kterou se lépe nemovitosti nabírají a prodávají. Pozor, toto obecně platí, ale jsou zde velké rozdíly mezi značkami a řekněme si otevřeně, že zde hraje RE/MAX jednoznačně roli nejsilnějšího a nejúspěšnějšího hráče. U lokálních českých kanceláří až na výjimky platí, že jsou z hlediska podílu na trhu jednoznačně na ústupu, potýkají se často s nedostatečnými rozpočty na marketing a školení nováčků, mají tendenci doslova přijmout každého a to vše se samozřejmě projevuje v kvalitě jejich makléřů a jejich výsledcích. Ostatně některé z těchto značek jsou dlouhodobě známým synonymem nekvality a nespolehlivosti. Cesta budování osobního brandu je nyní opravdu na vzestupu, ale je nesmírně náročná a riskantní a v podstatě představuje alternativu jen pro dlouholeté, zkušené makléře s velkým portfoliem klientů a zakázek. Tuto cestu rozhodně nikdo soudný nedoporučuje nováčkům v oboru.

Pokud se rozhodnete pro značku RE/MAX, je to určitě správná volba, ale čeká vás další:

a) malá kancelář (do 10 makléřů)?

b) střední kancelář (do 30 makléřů)?

c) velká kancelář (nad 30 makléřů)?

Malou kanceláří jsme kdysi byli, možná to bylo romantické a občas na to nostalgicky vzpomeneme, ale tím to končí. Malé kanceláře mají chronické problémy s tolik potřebnými rozpočty na rozvoj, marketing, vzdělávání makléřů. Toto majitelé takových kanceláří nemají jak jinak řešit, než tím, že sami realizují zakázky. Je pak zcela logické, že vázne jejich podpora nováčkům, ale i ostatním členům týmu. Výsledky, tedy i výdělky makléřů v těchto malých kancelářích jsou až na výjimky velmi slabé.

Velké kanceláře (40 a více makléřů) představují přesný opak – je zde dostatečný rozpočet na rozvoj kanceláře, marketing, fungují zde dobře nastavené procesy atd. Majitelé takových kanceláří neběhají po prohlídkách, ale plně se věnují managementu firmy. Nicméně velké kanceláře představují vhodné řešení spíše pro makléře solitérního typu, podpora majitele či managementu je samozřejmě při velkém počtu lidí značně rozptýlená a obecně platí, že až na výjimky jsou výsledky makléřů spíše lehce nadprůměrné.

Naší vizí je střední kancelář s týmem 15-20 makléřů, kde takový počet je v souladu s možnostmi managementu plně se věnovat každému jednotlivci a především pak nováčkům. Já jako majitel již žádné zakázky nerealizuji, naopak je předávám svým makléřům. Počet takto předaných zakázek činí každý rok cca 20-25% z celkového počtu získaných zakázek. Toto je obrovskou přidanou hodnotou a spolu se skutečně každodenní podporou managementu naši makléři dosahují až dvojnásobku produktivity oproti průměru sítě RE/MAX a cca trojnásobek oproti průměrné produkci na českém realitním trhu.

Přijďte se k nám zeptat na možnosti spolupráce. Těšíme se na vás.

Manažerka kanceláře Eva Novotná a Milan Komárek, majitel kanceláře

PŘÍBĚHY ÚSPĚŠNÝCH

Obecně platí, že skutečně uspět v realitách je každým rokem těžší a statisticky uspěje tak jeden ze čtyř zájemců. Konkurence je obrovská a uspět znamená být velmi pracovitý, kreativní, inteligentní, houževnatý, empatický a především – trpělivě přečkat první náročné období cca 6 měsíců, kdy svůj byznys teprve startujete. O to více si vážíme těch, kteří to dokázali a dnes jsou pilíři naší úspěšné kanceláře. Zde jsou příběhy některých z nich:

Rudolf Čumpelík, realitní makléře RE/MAX Atrium

Rudolf Čumpelík

Ruda k nám nastoupil v roce 2014 jako zdravě sebevědomý mladík, hledající atraktivní povolání nabízející osobní svobodu a rozvoj. První dva roky byly trochu rozpačité, ale Ruda je nenápadný, učenlivý a trpělivý. V takovém věku nemají makléři dostatek životních kontaktů a musí se spolehnout jen na postupně narůstající klientelu. A to byla právě Rudova volba. Ukázalo se, že je velmi úspěšný obchodník, schopný klientům poctivě naslouchat, vycházet jim vstříc a vést je ke správným rozhodnutím. Nešlo přehlédnout, že mu postupně úspěšně narůstal počet případů, že měl s klienty velmi dobré vztahy a ti se mu často rádi vraceli s dalšími případy.

Přestože se Ruda mnohem více věnuje právě své klientele, než třeba marketingu a získávání nových kontaktů, patří dlouhodobě k našim nejspolehlivějším a nejúspěšnějším makléřům. Jeho bilance v efektivitě prodeje je obdivuhodná, případů kdy nemovitost neprodá je takové minimum, že si je ani vlastně nepamatujeme. Ostatně to, jak se mu klienti vrací, je tím nejlepším důkazem, že svou práci dělá velmi dobře.

Cuong Manh Nguyen

Cuong Manh Nguyen

Cuong byl vždy úspěšným obchodníkem a díky tomu, že v ČR žije již od svých 25 let, je tu v rámci vietnamské komunity velmi známou osobností s vysokým kreditem spolehlivosti a poctivosti. Cuong měl vlastní firmu na vybavování kuchyňských linek, především spotřebiči a osvětlením. V roce 2017 se nám ho podařilo přemluvit, ať zkusí reality a bylo to oboustranně skvělé rozhodnutí. Od té doby naše kancelář je při prodeji a pronájmech nemovitostí podstatně úspěšnější, než konkurence a to právě kvůli navýšení potenciálu zájemců o ekonomicky silnou a početnou vietnamskou komunitu. Zdá se to nemožné, ale někdy to vypadá, že neexistuje v ČR Vietnamec, který by Cuonga neznal :-)

Od prvních dnů se Cuong na realitním trhu prosazuje svou mimořádnou pracovitostí, spolehlivostí i neutuchající aktivitou. Možná by se mohl více věnovat marketingu, ale on to vlastně nepotřebuje. Od samého počátku své realitní kariéry patří k našim nejlepším makléřům a pravidelně se objevuje v nejvyšších místech žebříčků. Jsme přesvědčeni, že je jednoznačně nejúspěšnějším vietnamským makléřem na českém realitním trhu.

Šárka Jiroutová, realitní makléřka RE/MAX Atrium

Šárka Jiroutová

Šárka se u nás objevila v roce 2020. Jako maminka malých dětí hledala nějaké podnikání, které by jí umožnilo skloubit roli matky a byznysu, řídit si svůj čas. V tom se realitní profese přímo nabízí, nicméně rozhodně to není snadné. Šárku reality lákaly i proto, že si již několik prodejů vyzkoušela sama, když pomáhala přátelům při hledání nemovitostí a problematika nemovitostí ji silně zaujala. Po nepříliš výrazném začátku nicméně přišel silný růst transakcí a stala se jednou z našich nejoblíbenějších makléřek. Klienti ji hodnotí velmi pozitivně, jako velmi spolehlivou, pracovitou a ochotnou v pomoci klientům s jejich problémy. Skvělé recenze a stále rostoucí počet klientů z ní dělají dokonalý příklad, že uspět lze i s limitem role matky dvou dětí a reality nejsou jen doménou mužů, kteří to mají samozřejmě snazší. V posledním roce o ní v kanceláři mluvíme jako o skokanovi roku :-)

Jan Halík, realitní makléř RE/MAX Atrium

Jan Halík

Honza přišel v roce 2018 z korporátního prostředí a hledal změnu. V korporátu si zajistíte solidní příjem jen když vedete větší tým lidí nebo práci věnujete nadměrné množství času. Honza hledal zajímavý model obchodu, se solidním příjmem a přitom s možností dostatku flexibility a potřebného volna pro rodinu a koníčky. Toto reality nabízí, ale za podmínky, že si makléř skutečně vytvoří systém náboru a řízení zakázek. A v tom je Honza výborný. Navíc jeho doslova vynikající schopnosti prezentace, prodeje a obchodního jednání s kupujícími z něj udělaly realitní hvězdu během dvou prvních let.

Honza je dnes nejen lídrem naší kanceláře, ale patří trvale k TOP makléřům na českém realitním trhu. Je obdivuhodné, že jak je schopen vyřídit lukrativní zakázky, tak nepohrdne klientem, který požaduje „jen“ pronájem bytu. I takovou zakázku, jakou by jiný špičkový makléř i odmítl, přijme ochotně a profesionálně vyřídí

Jana Kemrová, realitní makléřka RE/MAX Atrium

Jana Kemrová

Jana je momentálně nejúspěšnější ženou v týmu, doslova nová realitní hvězda, která nás všechny překvapila svou rychlostí nástupu. Přišla k nám v roce 2021 z pracovního poměru ve státní správě a její skrytý talent pro realitní byznys nás překvapuje neustále. Aniž by se věnovala nějak intenzivně marketingu, odvádí na zakázkách tak neskutečné výsledky a její pověst se mezi klienty šíří tak rychle, že rozhodně nemá nouzi o nové případy a klienty. Jana je dokonalým příkladem, že když tuto práci děláte opravdu kvalitně a rozumíte si s klienty, jde to až nečekaně dobře a práci téměř nestíháte.

Jana se během dvou let stala nejen hvězdou naší kanceláře, ale probojovala se do špičky RE/MAX ČR. V čem se skrývá tajemství jejího úspěchu? Výborná komunikace, asertivita, vedení klientů, výborné vyjednávací schopnosti s kupujícími, vysoké nasazení a nekonečné množství pozitivní energie. Takovou makléřku si prostě přejete.

Jindřich Svačina, realitní makléř RE/MAX Atrium

Jindřich Svačina

Nástup Jindry v roce 2020 si velmi dobře vybavuji. Byl velmi mladý, bez zkušeností v obchodu, v Praze neměl žádné kontakty, prostě dokonalý kandidát k odmítnutí. Opakovaně mě přemlouval dlouhými maily, že to chce zkusit. Dohodli jsme se a od té doby nepřestává překvapovat. Jeho výchozí situace byla samozřejmě velmi těžká, ale postavil se k tomu jak nejlépe mohl. Každý případ udělal výtečně, klienti ho chválili a on se naučil každý případ zdokumentovat a udělat z něj poutavý příběh pro sociální sítě. Jeho dokonalé prezentace nabídek k prodeji či pronájmu a následná prezentace úspěšné transakce, recenzí klientů, mu vytvořily nečekaný marketingový úspěch. Dnes je již přes svůj stále nízký věk vnímán jako úspěšný kolega a má výborné výsledky. Jindra dokázal, že potřebnou pílí, houževnatostí a kreativou lze překonat i velmi těžké začátky v tomto oboru.

PŘIDEJTE SE K NÁM. NAPIŠTE NÁM NYNÍ.

REMAX Atrium

Podolská 811/138
147 00 Praha 4
Telefon: 606 726 515
E-mail: atrium@re-max.cz
Web: www.remax-atrium.cz