ONDŘEJ ŠNOBL

Ondřej Šnobl, realitní makléř RE/MAX Atrium

Recenze Google

Recenze Seznam

Česká vlajka 

+420 603 924 674

KONTAKTUJTE MĚ

SPECIALIZACE

  • Prodej rezidenčních nemovitostí (byty, RD, pozemky)

  • Poradenství při koupi nemovitosti

  • Pronájem rezidenčních nemovitostí (byty, RD, pozemky)

  • Převod družstevních podílů (prodej družstevních bytů)

  • Prodej komerčních nemovitostí

  • Pronájem komerčních nemovitostí

  • Posudky pro dědické řízení, tržní odhady

  • Lokality Praha a Středočeský kraj

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

NĚCO O MNĚ

Jsem certifikovaný realitní makléř, v realitách se pohybuji téměř již 20 let. Mám zkušenosti jak s výstavbou nemovitostí, tak s dílčími rekonstrukcemi až po technickou správu komerčních center. Poradím Vám jak s technickou stránkou nákupu, tak i s financováním a následným prodejem Vaší nemovitosti.

Spolupráce se mnou se sestává s následujících atributů:

FÉROVOST – Při jednání se mnou si můžete být jistí mou maximální otevřeností a férovostí. Zájem mého klienta stavím nadevše. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět a vyjednat pro ně ty nejlepší možné podmínky.

EMPATIE – U svých klientů se snažím pochopit jak jejich pohnutky k prodeji, tak i jejich aktuální životní situaci. Tomu přizpůsobím svoje jednání tak, abych měl co největší přidanou hodnotu. Pokud je ale zároveň potřeba klienta nasměřovat blíže k realistickým cílům či očekáváním v rámci prodeji jeho nemovitosti, udělám to.

PEČLIVÉ URČENÍ TRŽNÍ HODNOTY – Pro Vás jako pro klienta je pochopitelně nejdůležitější faktor prodejní cena Vaší nemovitosti. Pak rychlost a hladkost prodeje. Doporučená prodejní cena projde i ve Vašem případě hloubkovou expertízou s návrhem, jak ji prezentovat zájemcům a jak dojít úspěšně k vytyčenému finančnímu cíli. To si uvědomuji a uzpůsobím tomu procesu všechno.

SPRÁVNÁ STRATEGIE PRODEJE – Prodávající má oproti kupujícímu výhodu v tom, že se může argumentačně pečlivě připravit na vyjednávání. Promyslet si dopředu reakce na záludné otázky a požadavky kupujícího. Připravit se na vyjednávání o ceně a jiných smluvních okolnostech. A přesně na tyto chvíle Vás jako klienta připravím.