Velmi prostorné 3+1 v Malešicích

Počernická , Praha

6 400 000 Kč

Mám zájem

Malešice jsou velmi oblíbenou, zelenou čtvrtí Prahy 10, jsou zde školy, školky, restaurace, velká poliklinika, obchody, restaurace a v neposlední řadě jsou velmi dobře dopravně obsloužené.
U zastávky autobusu zde nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 3+1, který se nachází v přízemí panelového domu. Dům je v dobrém stavu, SVJ je zde funkční a má našetřeny prostředky ve fondu oprav. Interiér domu je opraven, jsou zde nové výtahy, dům má plastová okna a vyměněné stoupačky.
Byt je obsazen spolehlivými nájemníky, 10 let byl bezproblémově pronajímán studentům, kteří si zajišťovali spolubydlící sami.
Byt by byl také vhodný pro rodinu, které by nevadilo přízemní umístění. I přes umístění v přízemí je však byt světlý, s výhledem do zeleně. Od jara do podzimu je pak skryt před zraky kolemjdoucích za vzrostlou zelení. Okna jsou opatřena bezpečnostními mřížemi. Byt se nachází na konci chodby, není zde tedy zvýšený pohyb osob. V současné době je byt ve stavu před rekonstrukcí. K bytu náleží sklepní kóje v 1.podzemním podlaží.
Poplatky SVJ jsou v momentální výši 5118.-Kč/3 osoby.
Samozřejmostí u Remax je případná pomoc s vyřízením hypotéčního úvěru.

Celková cena
6 400 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
Počernická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz