Rodinný dům se zahradou k pronájmu, Praha 9 – Dolní Počernice

Staropacká , Praha

50 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu moderní a světlý rodinný dům 6+kk (145 m²) v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy. Dům se nachází v ulici Staropacká v Dolních Počernicích. Tento energeticky úsporný dům splňuje veškeré nároky na komfortní bydlení. Součástí domu je venkovní terasa s pergolou, orientovaná na jih, kde si můžete vychutnávat dlouhé, slunné letní dny. Dokonalou relaxaci a odpočinek poskytuje i luxusní sauna. Dům stojí na konci tiché a bezpečné ulice, což zajišťuje maximální míru soukromí.

Interiér domu s dispozicí 6+kk nabízí prostorný obývací pokoj propojený s moderní kuchyní, ze kterého je přímý vstup na terasu. Dále pak pracovnu, místnost pro hosty, 3 ložnice a dvě koupelny. Pro zimní období jsou v obývacím pokoji krbová kamna. Dům je vybaven elektrickými venkovními žaluziemi a klimatizací, což vám zajistí pohodlí po celý rok. Dům se pronajímá kompletně zařízený. Zahrada má 451m² a celková plocha pozemku je 545 m².

Celkové náklady na pronájem jsou měsíčně 63.250 Kč:
– pronájem 50.000 Kč/měsíc,
– vodné a stočné 1.360 Kč/měsíc,
– elektřina 4.470 Kč/měsíc,
– plyn 6.060 Kč/měsíc,
– vratná kauce 100.000 Kč,
– rezervace je 50.000 Kč a bude započítána jako nájemné na první měsíc, zájemce tak neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.

Dostupnost autem je pouhou 1 minutu od Štěrboholské spojky. Za 5 minut jste autem v nákupním centru Europark Štěrboholy. Zastávka autobusu Rtyňská je vzdálená pouhých 5 minut pěšky. Nádraží Praha – Dolní Počernice s expresním spojením vlakem do centra Prahy je pouze 1 km od domu. Blízký zámecký park u Počernického rybníka je ideální pro procházky.

Tento dům je ideálním místem pro rodinné bydlení, které kombinuje klid a přírodu s výbornou dostupností do města. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku!
___

Available for rent is a modern and bright 6+kk (145 m²) family house in a quiet location with excellent access to the Prague city center. The house is located on Staropacká Street in Dolní Počernice. This energy-efficient house meets all the requirements for comfortable living. The house includes a south-facing outdoor terrace with a pergola, where you can enjoy long, sunny summer days. The luxurious sauna provides perfect relaxation and rest. The house is located at the end of a quiet and safe street, which ensures maximum privacy.

The total rental costs are 63.250 CZK per month.
Rent: 50.000 CZK/month
Water and sewerage: 1.360 CZK/month
Electricity: 4.470 CZK/month
Gas: 6.060 CZK/month
Deposit: 100,000 CZK
Reservation: 50,000 CZK.

Additional Details:
– 6+kk (145 m²) – 6 rooms + kitchen + 2 bathrooms
– Modern and bright
– Quiet location
– Excellent access to Prague city center
– Outdoor terrace with pergola
– Luxurious sauna
– Fireplace
– Electric outdoor blinds
– Air conditioning
– Fully furnished
– 451 m² garden
– 545 m² plot area

Available for rent immediately.

Note: This is just a shortened version of the ad. For more information, please contact the advertiser.

Celková cena
50 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce u této nemovitosti neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.
Ulice
Staropacká
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz