Rodinný dům s velkou zahradou, garáží a fotovoltaikou na prodej, Praha 4 – Lhotka – Libuš

K hájovně , Praha

20 600 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej rodinný dům v Praze, umístěný v tiché vilové čtvrti městské části Libuš. Jedná se o moderní dvoupodlažní stavbu s dispozicí 5+kk, která splňuje veškerá kritéria pro pohodlné a pohodové bydlení v klidné části Prahy se snadnou dostupností do centra. Pro ještě lepší spojení do centra již během několika let noví majitelé využijí i linku metra D. Stanice „Nové Dvory“ bude vzdálena jen několik minut chůze. Atmosféra tohoto domu je velmi příjemná. Pokud hledáte své budoucí rodinné sídlo, určitě neváhejte a kontaktujte makléře pro domluvení prohlídky.

Dům prošel postupnou modernizací v posledních několika letech. Kromě renovace exteriéru domu, vestavby plastových oken s venkovními roletami, byla navíc v letošním roce na střeše instalováná a spuštěna do provozu fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm. Elektrárna má výkon 5,52 kWp. Dům je postaven z porobetonu, který má mimořádně dobré izolační vlastnosti. Energetický průkaz domu prochází aktualizací.

Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží. Na prvním podlaží v obytné části najdete obývací pokoj se vstupem na zahradní terasu a přímo propojený se sousední jídelnou a kuchyní, předsíň, samostatnou toaletu a prádelnu. V technické části prvního podlaží je prostorný sklad s dílnou a bateriemi k fotovoltaické elektrárně a vytápěná garáž. Na druhém podlaží jsou 3 ložnice a koupelna s toaletou. Současní majitelé mohou poskytnout i návrh projektu pro přestavbu domu na více bytových jednotek.

Dům je samozřejmě napojen na všechny inženýrské sítě (městský vodovod, kanalizace, plyn, elektřina i datové/telekomunikační sítě). Vytápění domu je řešeno centrálně prostřednictvím plynového kotle značky Vaillant. Vzhledem k instalované fotovoltaické elektrárně se zde do budoucna nabízí i možnost výhodného rozšíření či změnu vytápění na tepelné čerpadlo.
V interiéru domu jsou podlahy v obytných místnostech z kvalitních dřevěných parket, v kuchyni a chodbách jsou dlaždice. Okna jsou plastová. Hlavní obytné místnosti mají skvělou jihovýchodní orientaci s výhledem do zahrady. Kuchyně a jedna z ložnic jsou orientované na severozápad. Pod terasou najdete sklep z masivního betonu, s přímým vchodem ze zahrady – lze využít např. pro zahradní techniku.

Parkování je zajištěno minimálně pro dvě auta. Jedno místo je v garáži a druhé na příjezdové cestě k ní. Dále je možné parkovat i na ulici před domem, kde je modrá zóna pro rezidenty.

A to nejlepší nakonec: zahrada s okrasnými keřy a vzrostlými stromy – skvělé místo pro dětské i sportovní radovánky, i posezení s přáteli se sklenkou vašeho oblíbeného nápoje.

Lokalita pražských čtvrtí Lhotka a Libuš je tradiční rezidenční oblastí s výbornou občanskou vybaveností. Pro rodiny se zájmem o kvalitní vzdělávání je přímo naproti domu vyhlášená školka EduArt a nedaleko i mezinárodní škola Prague International British School.

Kontaktujte makléře nemovitosti a přijďte se podívat. Třeba po pár minutách zjistíte, že jste našli váš nový domov.

Celková cena
20 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Ulice
K hájovně
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz