Prostorný byt s garáží ve Zdicích

Čs. armády , Zdice

3 499 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji prostorný krásný byt s velkým potenciálem ve Zdicích u Berouna. Byt má plochu 99 metrů čtverečních, dvě toalety, k dispozici je i garáž, půda a sklep. Jednotka je umístěna v cihlovém viladomě, kde je pouze šest bytových jednotek.
Byt tvoří vstupní chodba, velká kuchyně se spíží, nadstandardně velký obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna, druhá toaleta a druhá spíž. V kuchyni jsou umístěna také tálová kamna, která lze případně zprovoznit. Rozvody vody a odpadů jsou kromě kuchyně všude v plastu, elektřina v celém bytě v mědi. Koupelna byla před několika lety rekonstruována, jinak je celý byt určen ke kompletní rekonstrukci. Je nutné vyměnit nebo repasovat nádherné staré parkety a udělat nové omítky. V celém bytě jsou krásné staré dřevěné dveře i se zárubněmi, které budou po repasi chloubou tohoto prvorepublikového bytu.
Vytápění v bytě je řešeno vlastním plynovým kotlem s rozvodem do ústředního topení. Voda, kanalizace je samozřejmě obecní. Dům má velkou půdu, část z ní je využitelná pro tento byt. Vedle domu je obecní pozemek, na němž mají ostatní majitelé bytů své zahrady. V případě zájmu lze město požádat o tuto možnost. Parkování je bez problémů před domem, k bytu patří ještě plechová garáž.
Dům je umístěn v klidném okraji obce, nedaleko vlakového nádraží, kam lze pohodlně dojít pěšky. Zároveň je kousek od domu autobusová zastávka.
Zdice jsou čtvrté největší město okresu Beroun ve Středočeském kraji. Leží asi 40 km jihozápadně od Prahy na dálnici D5 Praha – Plzeň, 10 km jihozápadně od Berouna. Jde také o významnou železniční stanici na železniční trati Beroun-Plzeň. V kotlině, ve které se Zdice nacházejí, protékají řeka Litavka a Červený a Stroupnický potok. Žijí zde přibližně čtyři tisíce obyvatel. V okolí je nádherná příroda plná lesů. Ze Zdic je přímé autobusové i vlakové spojení do Prahy.

Celková cena
3 499 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
Čs. armády
Město
Zdice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz