Pronájem nádherné novostavby 5+KK v Jindřichově Hradci

, Jindřichův Hradec

22 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

sníte o bydlení v nádherném domě, ale nejste zrovna ten typ, co by se chtěl pouštět do výstavby nebo třeba i do samotného hypotečního úvěru? Tak to pro Vás máme ideální řešení, jelikož Vaším novým domovem může být krásná novostavba 5+KK v Jindřichově Hradci, která čeká na nové nájemníky.

Tento moderní dům přináší prostorné a pohodlné bydlení pro celou rodinu. Dispozice zahrnuje čtyři ložnice, pracovnu (popř. další menší ložnici) a obývací pokoj spojený s plně vybavenou kuchyní, vytvářející tak ideální prostor pro společné chvíle a relaxaci. Nelze samozřejmě opomenout koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Jednou z dominant stavby jsou velká okna, která zajišťují dostatek přirozeného světla po celý den. K dispozici je také dostatek úložných prostor včetně půdy. A jako doplněk jistě poslouží špajz, technická místnost a sklad u vchodu do domu, kde můžete zaparkovat kola, uklidit gril nebo schovat lyže. To už necháme samozřejmě za Vás.

Okouzlující zahrada s terasou nabízí příjemné venkovní posezení a místo pro děti k hrám. Součástí domu je také kryté parkovací stání před domem pro vaše pohodlí. Orientační výměry jednotlivých místností jsou k náhledu v přiloženém půdorysu. Plocha pozemku společně se stavbou činí 1076 m2. Bez zastavěné plochy je plocha zahrady dle listu vlastnictví 859 m2.

Tento rodinný dům se nachází v klidné zástavbě. Do centra města se dostanete do cca 5 minut autem, což znamená snadný přístup ke všem občanským vybavenostem, včetně škol a obchodů. Přitom si můžete užívat krásnou přírodu Jižních Čech ideální pro výlety a rekreaci. Jen coby kamenem dohodil se nachází Jindřichohradecká Pískárna a lesy. Objekt je tak ideální pro milovníky přírody a klidu. Jedná se zkrátka o skvělé bydlení na skvělé adrese.

Nájemné činí 22.000 Kč/měsíc. Záloha na vodné stočené je nastavena na 1.000 Kč/měsíc. Odpady vychází na 54 Kč/měsíčně (650 Kč/rok). Záloha na elektřinu (dům je vytápěn tepelným čerpadlem) je nastavena na 3.000 Kč/měsíc. Internet je skrz místní hotspot zdarma. V případě TV je ideálním řešením využití balíčku START od JH Comp v ceně 140 Kč/měsíčně.

Dům se pronajímá vybavený.

Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majiteli domu.

Majitelé si vyhrazují vybrat nájemníka podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
22 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majiteli domu. Majitelé si vyhrazují vybrat nájemníka podle jím zvolených kritérií.
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz