Pronájem garsonky v Českých Budějovicích (Plzeňská)

Plzeňská , České Budějovice

9 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte startovací byt v ideální lokalitě malebných Českých Budějovic? Pak právě na Vás čeká zrekonstruovaný byt 1+kk v ulici Plzeňská.

Nemovitost se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem a nabízí pohodlné a kompaktní bydlení. Tento byt má jednu hlavní místnost s kuchyňským koutem, který je vybaven spotřebiči včetně lednice, sporáku s troubou, digestoře a mikrovlnné trouby. Koupelna bytu je moderní a vybavená sprchovým koutem. Součástí pronájmu je také sklep poskytující další úložný prostor. Ve sklepě je k dispozici ještě pračka, kterou stačí přenést do prostor bytu. A v hlavní místnosti můžete využít dvě komody.

Měsíční nájemné činí 9.000 Kč měsíčně. Zálohy na vodné, stočné a další položky spojené s užíváním bytu dohromady činí 1.242 Kč/měsíc. Zálohu na elektřinu doporučujeme nastavit na 1.000 Kč. Elektřina bude převedena na nájemce. Konečné částky se budou odvíjet od reálné spotřeby. Internet si nájemce zařídí sám.

České Budějovice nabízí kompletní občanskou vybavenost. V přilehlé lokalitě se nachází spousta místních podniků, Albert, Möbelix, IGY centrum a v docházkové vzdálenosti i samotné centrum města, které rozhodně uspokojí Vaše potřeby. Pokud Vás tedy láká představa nového domova ve skvělém jihočeském městě, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi!

Prohlídky se uskuteční v týdnu od 13.05.2024 (konkrétní den bude vybrán a včas komunikován se všemi vážnými zájemci)

Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majiteli bytu.

Energetická třída je dle PENB „D“, tj. méně úsporná.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
9 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majiteli bytu. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.
Dispozice
1 + kk
Ulice
Plzeňská
Město
České Budějovice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz