Pronájem bytu 2+1 v ulici Tovární v Jindřichově Hradci

Tovární , Jindřichův Hradec

12 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte pohodlí nového domova pro sebe nebo i pro svou milovanou polovičku a jeden pokoj už Vám zkrátka nestačí? Pak zbystřete, protože právě na Vás čeká tichý a slunný byt o dispozici 2+1 v Jindřichově Hradci v ulici Tovární, který čeká na nové nájemníky!

Nemovitost se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Díky jeho nedávné renovaci se zde budete cítit opravdu jako doma. Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Po naší levici se nachází koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Před námi na konci předsíně se nachází kuchyně. A na pravé straně bytu pak najdete prostorný obývací pokoj a rozlehlou ložnici, přičemž rozmístění jednotlivých místností lze vidět na přiloženém půdorysu, který Vám dodá plnou představu o dispozici bytové jednotky. V domě lze využít ještě kočárkárnu a spolu s tím jak spižírnu ve sklepních prostorách budovy, tak i sklepní kóji náležící k bytu (cca 3.35 m2)

Nájemné činí 12.500 Kč/měsíc. Náklady spojené s bydlením (odpady, vodné, stočné, …) na jednu osobu jsou podle posledního vyúčtování z roku 2022 nastavené na 578 Kč/měsíc (na aktuální vyúčtování se čeká, avšak lze očekávat obdobné zálohy). Měsíční zálohu za elektřinu doporučujeme nastavit na cca 1.000 Kč. Pro vytápění a ohřev vody slouží plynový kotel. Měsíční zálohu doporučujeme nastavit na cca 2.500 Kč/měsíc. Konečná částka se samozřejmě bude odvíjet od reálné spotřeby. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Internetové připojení si nájemník vyřeší sám.

Jindřichův Hradec je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Byt se nachází u centra města, blízko vlakového a autobusového nádraží. V pěší vzdálenosti se nachází lékárna, JH Market, Lidl, městská knihovna, tři základní školy, Gymnázium Vítězslava Nováka, VŠE aj. Parkovat lze přímo u bytového domu. Díky skvělé lokalitě lze autem či za pomoci MHD dojet ve velmi krátkém čase i do jiných městských částí za účelem nákupu, práce či rekreace.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi!

Byt je volný ihned a pronajímá se s vybavením na fotografiích.

Vzhledem k vybavení bytu majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Z důvodů dočasné absence PENB podle zákona uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
12 500 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majiteli bytu.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Tovární
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz