Prodej zrekonstruovaného bytu 3+kk 67m² s komorou a lodžií 7m² v Praze 4

Pujmanové , Praha

8 600 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3 + kk v posledním podlaží panelového domu v atraktivní lokalitě Praha Pankrác, v těsné blízkosti moderního, obchodně-businessového centra.
Díky svému umístění v 8. nadzemním podlaží byt nabízí nádherné výhledy do okolí Pankráce, za jasného počasí je zřetelně vidět i hora Říp.
Byt prošel v nedávné minulosti rozsáhlejší rekonstrukcí, kde otevřením samostatné kuchyně vznikl prostorný obývací pokoj s novým kuchyňským koutem. Původní umakartové jádro bylo nahrazeno zděnou koupelnou s rohovou vanou a samostatným WC. S vyjímkou obývacího pokoje jsou ve všech místnostech realizovány sádrokartonové podhledy s LED osvětlením.
Kromě uvedené plochy bytu 66, 6m² má budoucí majitel k dispozici komoru o výměře 0,94 m² a lodžii s výměrou 7 m² .
Samotný dům je ve velmi dobrém stavu, prošel kompletní revitalizací, je vybaven výtahem a má instalovaný video-kamerový systém.
V blízkém okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost (školky, školy, dětská hřiště, sportoviště, obchodní centrum Arkády, restaurace, business centra, wellnes centra…) a také místo pro odpočinek – Centrální park Pankrác, případně nedaleký Vyšehrad.
Dopravní dostupnost je zde výborná, stanice metra C Pankrác je vzdálena pouhých 600m a nezabere to pešky více jak 10 minut. Zastávka autobusu Sídliště Pankrác je necelých 100m od domu.
Tuto nabídku doporučuji těm, kteří hledají bydlení v moderní části Prahy se vším co může velkoměsto poskytnout.

Celková cena
8 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi RK i kompletní právní servis
Dispozice
3 + kk
Ulice
Pujmanové
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz