Prodej útulného bytu 2+1 v Jindřichově Hradci, sídliště U Nádraží

sídliště U Nádraží , Jindřichův Hradec

2 695 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

Hledáte startovací byt pro jednotlivce nebo pár či případně investiční nemovitost? Pak přesně tohle Vám splní byt o dispozici 2+1, který na nového majitele čeká na sídlišti U Nádraží!

Nemovitost se nachází ve třetím patře revitalizovaného panelového domu s výtahem. Krom toho, že se byt nachází v klidné lokalitě, je jeho další nespornou výhodou přirozená světlost. Milovníci slunka pak jistě ocení i balkon coby součást bytu, zatímco přebytečné věci můžete schovat ve sklepní kóji k tomu určené. Ideální dispozice Vám pak zaručí příjemné a pohodové bydlení. A v případě zamýšleného pronájmu byt zaručeně obsadíte do několika dnů.

Nemovitost je převážně v původním, avšak velmi dobrém udržovaném stavu. V minulosti proběhla rekonstrukce jádra, které je zděné. Orientační výměry jednotlivých nemovitostí jsou k náhledu v přiloženém půdorysu.

Dům jako takový postupně procházel revitalizacemi (výtah, zateplení, střecha,…).

Náklady spojené s bydlením jsou podle evidenčního/výpočtového listu na základě posledního vyúčtování nastavené na 2.813 Kč/měsíc. Nemovitost je však aktuálně neobývaná, tj. v budoucnu lze očekávat mírné navýšení záloh. Elektřinu doporučujeme nastavit na cca 1.000 Kč/měsíc.

Jindřichův Hradec nabízí kompletní občanskou vybavenost. O mateřské, základní a střední školy zde není nouze a nelze opomenout ani místní pobočku Vysoké školy ekonomické. V bezprostřední blízkosti bytu se pak nachází Lidl, obchod Renta, oblíbená posilovna Fitcentrum Energy, knihovna a v docházkové vzdálenosti samotné centrum města.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetická třída dle PENB je „C“, tj. úsporná.

Celková cena
2 695 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
2 + 1
Ulice
sídliště U Nádraží
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz