Prodej útulného bytu 1+kk, 24,4 m2, s výhledem do klidné zahrady u stanice metra Bořislavka

Krátký lán , Praha

4 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt s dispozicí 1+kk v hezkém cihlovém bytovém domě v ulici Krátký lán na Praze 6. Byt má východní orientaci s oknem do velmi klidné zahrady ve vnitrobloku. Pokud hledáte malý byt na Praze 6 s co nejbližší dostupností metra v příjemné a atraktivní lokalitě, může být pro vás tento byt horkým favoritem.

Plocha bytu je 24,4 m2 a je k němu také prostorná sklepní jednotka v suterénu domu. Byt se skládá z předsíně, hlavní místnosti, samostatné toalety a koupelny se sprchovým koutem. Ohřev vody je prostřednictvím elektrického bojleru. Vytápění je vyřešeno moderním panelovým elektrickým infračerveným topným tělesem. Okno je plastové. Parapet bytu je cca 3 metry nad zemí. Pod prodávaným bytem je ve sníženém přízemí další bytová jednotka.

V roce 2022 byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Byla kompletně renovovaná koupelna včetně nového sprchového koutu včetně instalace nového odpadu, odvětrání a umyvadla s koupelnovou skříňkou. V kuchyňské lince byly instalovány nové spotřebiče jako indukční varná deska, horkovzdušná trouba a digestoř s odtahem do světlíku. Na podlaze je nová vinylová krytina.

Dům je v dobrém technickém stavu a je pečlivě udržován tamním SVJ, které již provedlo většinu nutných modernizací včetně odvlhčení budovy v roce 2023. Dům má opravenu střechu a okapy, má vyměněné společné rozvody, renovovanou fasádu. Do budoucna se SVJ chystá na renovaci sklepů. SVJ je bez úvěrů. Všechny opravy v domě financuje z úspor ve fondu oprav.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou následující:
– 2.352,- Kč/měsíc jsou měsíční zálohy do SVJ (voda, úklid, odpad, fond oprav, společná elektřina, správa domu a pojištění),
– 1.600,- Kč/měsíc jsou měsíční zálohy na elektřinu, které pokrývají běžnou spotřebu a náklady na vytápění.

Lokalita, kde se byt nachází je čím dál více atraktivní. Díky nedaleké vzdálenosti stanice metra Bořislavka jste doslova během několika minut v centru Prahy. V docházkové vzdálenosti najdete kompletní občanskou vybavenost s řadou obchodů, spoustou zeleně i pestré škály sportovišť. Parkování je zajištěno v modrých rezidentních zónách.

První prohlídkový den je naplánován na středu 6. 3. 2024. Pokud máte zájem u o rezervaci termínu pro vaši prohlídku, kontaktujte prosím makléře.

V případě více zájemců o koupi bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Celková cena
4 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních služeb a odměny realitní kanceláře.
Dispozice
1 + kk
Ulice
Krátký lán
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz