Prodej stavení v Jižné u Pluhova Žďáru

, Pluhův Žďár

4 500 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte zázemí v naprosto klidné lokalitě v malebných jižních Čechách? Pak právě na Vás čeká stavení v Jižné u Pluhova Žďáru s velkým potenciálem!

Jedná se o nemovitost starší víc jak jedno století. Stav nemovitosti tak odpovídá jejímu stáří, přičemž je po celou dobu existence obývaná. Nového majitele proto čekají postupné zvelebovací práce a renovace, avšak to nemovitosti rozhodně neubírá na jejím osobitém kouzle.

Obytná část nabízí čtyři místnosti, kuchyň, špajz, dvě koupelny a samostatnou toaletu. Naleznete zde i technickou místnost, kterou můžete využít rovněž jako dílnu. Další část nemovitosti tvoří obrovská stodola a spolu s tím i navazující zastavěná plocha, jejíž součástí je zděná garáž. A pokud jste milovníci zvěře a láká Vás pěstování vlastních plodin, určitě Vás potěší dalších téměř 3000 m2 zeleně (dle listu vlastnictví jde o 2962 m2), které se rozléhají za zmíněnou stodolou. Zastavěná plocha a nádvoří mají výměru cca 1436 m2. Krom výše zmíněného se u přední strany domu nachází pozemek o výměře cca 61 m2 (viz údaje z listu vlastnictví). Orientační výměra podlahové plochy obytné části domu (včetně technické místnosti) je cca 146 m2 a užitné plochy (bez technické místnosti) pak cca 122 m2.

Objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva, který se nachází ve zmíněné technické místnosti. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Ohřev vody je zajištěn buď tuhými palivy nebo elektrickým bojlerem. Ekonomicky je objekt nenáročný, protože za vodné, stočné a elektřinu se hradí cca 2.300 Kč/měsíčně.

Nemovitost můžete využít jak pro vlastní bydlení, tak i pro komerční účely. Jižní Čechy jsou totiž vyhledávanou turistickou lokalitou, přičemž jedním z lákadel je ani ne dva kilometry vzdálený zámek Červená Lhota.

Obec Jižná je místní částí Pluhova Žďáru v okrese Jindřichův Hradec. Vše potřebné najdete v nedaleké obci Deštná nebo se můžete případně vydat do Kardašovy Řečice či do vzdálenějšího Jindřichova Hradce.

V současné chvíli je vypracováván technický posudek nemovitosti, který bude zájemcům o prohlídku předložen. Kupujícímu bude originál posudku doložen k podpisu kupní smlouvy.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

PENB není v současné chvíli k dispozici, a proto uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
4 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Pluhův Žďár

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz