Prodej stavebního pozemku ve Vojkově u Votic, 1642 m2

, Vojkov

3 366 100 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 1642m², nacházející se v klidné a příjemné části obce Vojkov u Votic.

Tato lokalita nabízí možnost výstavby objektu pro bydlení, který lze skvěle kombinovat i s povolenou podnikatelskou činností. Je ideální pro ty, kteří touží po klidném životě v souladu s přírodou a daleko od ruchu velkoměsta, i pro ty co chtějí bydlet a zároveň realizovat své podnikatelské sny. Na pozemku je zavedena elektřina, napojení na obecní vodovod a kanalizaci je na hranici pozemku. Pozemek je přístupný po asfaltové, zpevněné vozovce a doprava je zajištěna pomocí silnice a autobusu.

Parametry pro budoucí stavbu:
– min. procento zeleně 40 %
– procento zastavění max. 40 %
– výška zástavby max. 2 nadzemní podlaží
– stavby v okolí kulturní památky budou posuzovány individuálně s ohledem na možné ovlivnění prostředí kulturní památky
– může zde stát rodinný dům venkovského typu, dřevostavba, případně i bungalov

Vojkov u Votic se nachází nedaleko měst Sedlčany, Benešov a Milevsko, což zajišťuje snadný přístup k další občanské vybavenosti i možnostem volnočasových aktivit. A chcete-li víc, tak až do centra Prahy je to jen 69 km.
Tato lokalita je skvělou volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi bydlením v přírodě a dostupností veškerých potřebných služeb.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Naši zkušení specialisté Vám poskytnou veškeré informace a asistenci, aby celý proces proběhl hladce a bez komplikací.

Pro více informací a domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a sjednáme si termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na Vás a věříme, že tento pozemek splní vaše očekávání nebo nabídne výhodnou investici do budoucna.

Celková cena
3 366 100 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Město
Vojkov

Kontaktujte svého makléře

Martina Kachlíková

Mobil: +420 724 602 160
E-mail: martina.kachlikova@re-max.cz