Prodej rodinného domu ve Vodochodech u Prahy

Vyšehradská , Vodochody

12 900 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

Sníte o vlastním prostorném domově v naprosto klidné lokalitě, a přesto v dojezdové vzdálenosti do Prahy? Pak zbystřete! Ve Vodochodech na nové majitele čeká rodinný dům, který můžete využít i jako dvougenerační.

Současná dispozice domu je 6+2. V přízemí se nachází koupelna s toaletou, nová kuchyně s jídelnou, špajz, prostorný obývací pokoj a ložnice. To vše doplňuje prosklená zimní zahrada s výhledem směrem k venkovnímu posezení. Součástí zmíněného jsou ještě garáž a technická místnost. V patře pak můžete využít tři ložnice a druhý obývací pokoj spojený s pracovnou. Poslední místnost představuje druhá provizorní kuchyně, která v minulosti sloužila jako doplňující ložnice. Proto pokud byste přeci jen potřebovali další místo na spaní, dispozici můžete opět snadno změnit na původní 7+1.

Kromě garáže můžete využít i parkovací stání u domu. Nemovitost ještě krom zmíněného venkovního posezení doplňují podsklepený zahradní domek a bazén. A jako další benefity jistě oceníte zcela nové oplocení u přední strany domu stejně jako novou fasádu. Ovšem jednou z největších devíz jsou ticho a pohoda v lokalitě, které Vám zaručí, že se zde budete cítit opravdu jako doma a spolu s tím se sem budete vracet více než rádi.

Plocha pozemku včetně zastavěné plochy je dle listu vlastnictví 707 m2. Orientační výměry jednotlivých místností, garáže a zimní zahrady jsou pak k náhledu v přiložených půdorysech. Spolu s tím doporučujeme projít si nemovitost z pohodlí domova díky 3D virtuální prohlídce.

Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem Protherm Panter 24. Na základě posledních vyúčtování jsou zálohy nastaveny následovně: na elektřinu 3.200 Kč/měsíc a na plyn na 5.570 Kč/měsíc. Vodné stočné vychází na cca 635 Kč/měsíc. V odkazu níže jsou dostupné dokumenty k dané nemovitosti včetně vyúčtování a spolu s tím i nově zpracovaného technického posudku certifikovanou osobou.

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-rodinneho-domu-ve-vodochodech-u-prahy/

Obec Vodochody se nachází v okrese Praha-východ a rozkládá se asi patnáct kilometrů severně od centra Prahy. V obci se nachází obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště a mateřská škola. Za prací můžete dojíždět do zmíněné Prahy, do Kralup nad Vltavou nebo do okolních obcí.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetická třída dle PENB je „D“, tj. méně úsporná.

Celková cena
12 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Ulice
Vyšehradská
Město
Vodochody

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz