Prodej rodinného domu v Zahrádkách u Strmilova

, Zahrádky

3 500 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

Hledáte klidný domov nebo třeba jen objekt k rekreaci v malebných jižních Čechách? Pak právě na Vás čeká rodinný dům v Zahrádkách nedaleko Strmilova, který Vám splní to, po čem toužíte!

Současná dispozice domu je 4+1. V přízemí se nachází dvě ložnice, hlavní obývací pokoj a další místnost, kterou lze využít jako druhý obývací pokoj (čemuž odpovídá aktuální uzpůsobení) nebo jako třetí ložnici. Spolu se zmíněným je v přízemí ještě špajz, samostatná toaleta, koupelna, vstup do sklepa a vstup na prostornou půdu, kde je možné vybudovat další nádherné prostory určené k bydlení (cca 110 m2 včetně šikmin). Orientační výměry jsou k náhledu v přiloženém půdorysu.

Zastavěná plocha dle listu vlastnictví činí 383 m2. K domu náleží ještě zahrada o výměře 312 m2. Zkrátka ideálně nenáročná na údržbu a zároveň dostatečně veliká. A pokud by Vás krom zahrádkaření bavilo i kutilství, tak Vás určitě potěší ještě možnost využití dílny k tomu určené.

Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Spolu s tím lze k vytápění využít i kotel na tuhá paliva v případě, že není plynové topení v běhu. K ohřevu vody slouží jen elektrický boiler a průtokový ohřívač v kuchyňské lince. Dokumenty související s danou nemovitostí včetně vyúčtování jsou k dispozici na osobní webové stránce makléře v odkazu níže.

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-rodinneho-domu-v-zahradkach-u-strmilova/

Nemovitost je v původním avšak udržovaném stavu. Obměny se dočkala kuchyňská linka. V současné chvíli je vypracováván technický posudek nemovitosti certifikovanou osobou, který bude zájemcům o prohlídku předložen. Kupujícímu bude originál posudku doložen k podpisu kupní smlouvy.

Zahrádky jsou obec v okrese Jindřichův Hradec. Kromě mateřské školy zde najdete místní oblíbené pekařství a cukrářství, takže Vám na příjemných ránech rozhodně přidají jak čerstvé pečivo, tak domácí zákusky! A co do větších nákupů, tak ty lze uskutečnit v přilehlých obcích nebo si můžete udělat výlet do vzdálenějšího Jindřichova Hradce.
Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

PENB není v současné chvíli k dispozici, a proto uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
3 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.
Město
Zahrádky

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz