Prodej rodinného domu s komerčním prostorem 281 m2, pozemek 415 m2

Revoluční , Sedlec-Prčice

4 990 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Sedlec-Prčice, konkrétně na adrese Ulice Revoluční Č. p. 145. Tento smíšený řadový dům je ideální volbou pro rodinné bydlení či provoz Vašeho podnikání/služeb. Nyní nabízí bytovou jednotku 3+kk s možností vystavení další bytové jednotky o cca 80m2, která je nyní využívaná jako půdní prostor. Je zde tedy možnost si upravit a udělat bydlení podle Vašich představ. Interiér domu prošel částečnou rekonstrukcí.

Celková zastavěná plocha domu činí 281m², stejně jako užitná plocha. K dispozici je také příjemná a udržovaná zahrada, která nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a trávení volného času. Celková rozloha pozemku je 415m².

Co se týče infrastruktury, dům je napojen na kanalizaci a má přívod plynu z plynovodu. To zajišťuje pohodlné a bezproblémové užívání vody a energie. Okolí je klidné a příjemné, ideální pro rodinný život.

Pokud jste zaujati touto nemovitostí a rádi byste si ji prohlédli, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout další informace a domluvit termín prohlídky. Těšíme se na vaši zprávu a možnost spolupráce.

Celková cena
4 990 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně odměny RK a právních služeb
Ulice
Revoluční
Město
Sedlec-Prčice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz