Prodej rodinného domu 3+KK s řadou s řadou benefitů v Praze – Čakovicích

Oderská , Praha

9 990 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte teplo nového domova v Praze s vlastní zahrádkou, na které byste mohli trávit pohodové chvíle? Pak zbystřete, protože jste právě narazili na Vaše nové zázemí s řadou benefitů!

Cihlový dům má dispozici 3+KK. Přízemí nabízí prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, špajz, oddělenou toaletu od koupelny se sprchovým koutem a ložnici. Vrchní patro disponuje druhou toaletou, šatnou (kterou lze využít i jako útulnou pracovnu) a ložnici. Z chodby dále vede vstup na prostornou půdu a zároveň na další dominantu stavby, kterou je velká terasa. K domu ještě náleží zmíněná zahrádka o výměře 100 m2 (jak je zmíněno na listu vlastnictví), na které můžete zaparkovat až dvě vozidla. Zahrádka je obohacena o venkovní kryté posezení pod přístřeškem a o okrasné jezírko s rybami. Aby toho nebylo málo, tak nemovitost ještě nabízí dílnu a krytou garáž. Rozmístění jednotlivých místností lze vidět na přiložených půdorysech, na kterých jsou zmíněny i orientační výměry jednotlivých místností. Zároveň doporučujeme projít si dům za pomoci 3D virtuální prohlídky.

Dům v průběhu posledních let postupně procházel rekonstrukcemi. V roce 2017 došlo k výměně střechy za aktuální hliníkovou. V letech 2019 – 2020 došlo k výměně radiátorů a v přízemí k výměně oken (trojskla). Ve vrchním patře byla okna měněna před cca 15 lety (dvojskla). Rozvody elektřiny jsou v mědi a odpady a voda jsou dělány v plastu. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění domu je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem, ačkoliv ten se používá minimálně vzhledem k tomu, že se o vytopení domu během krátké chvíle postará i krb s výměníkem situovaný v obývacím pokoji, který současný majitel používá primárně. V jarních či podzimních měsících lze k vytopení obývacího pokoje s kuchyní případně použít i klimatizaci, která je zbudována v této místnosti. Dům má novou fasádu, avšak zateplená je pouze část u vstupu do nemovitosti.

Záloha na elektřinu je v současné chvíli nastavená na 3.270 Kč/měsíc, v čemž je zohledněn i ohřev vody elektrickým bojlerem. Záloha na plyn je nastavena na 2.680 Kč/měsíc, avšak minulý rok došlo k vysokému přeplatku kvůli vytápění tuhými palivy, jak je zmíněno výše. Další náklady spojené s bydlením (vodné stočné) vychází na 635 Kč/měsíc.

Požádejte makléře o odkaz na jeho osobní webové stránky, kde jsou dostupné veškeré dokumenty související s domem včetně vyúčtování.

Městská část Praha-Čakovice leží v severní části hlavního města. Nachází se zde několik mateřských, základních i středních škol. V okolí Oderské ulice naleznete TESCO a spoustu místních podniků. V blízké dojezdové vzdálenosti se pak nachází Alza, ASKO nábytek, Globus aj. Lokalita tak nabízí všechno potřebné, přičemž zde není nouze ani o kulturní a sportovní vyžití (Panther Gym Čakovice, TJ Avia Čakovice,…). Zkrátka místo jak má být!

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat přímo makléři.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Celková cena
9 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Ulice
Oderská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz