Prodej pěkného RD 4+kk (103m²) se zahradou (224m²) v Drahelčicích u Rudné

Husova , Drahelčice

11 000 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme dvoupodlažní koncový řadový dům v nové zástavbě obce Drahelčice u Rudné se zahradou o výměře 224 m².
Jedná se o moderní cihlový dům zkolaudovaný v roce 2014 se sedlovou střechou a půdou, kde je prostor pro další místnost.
Dům má praktickou 4kk dispozici splňující současné požadavky rodinné bydlení. V přízemí se z předsíně dostanete na samostatnou toaletu a do větší technické místnosti, která se zároveň využívá pro uložení věcí. Na prostorný světlý obývací pokoj navazuje kuchyňský kout zařízený kuchyňskou linkou na míru od firmy Katalpa. Z obývacího pokoje je přímý vstup na zastřešenou terasu s příjemným posezením.
Elegantním dřevěným schodištěm se dostanete do prvního patra, kde naleznete dva dětské pokoje zařízené vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou a dále ložnici se šatnou a s vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem.
Zahradní domek, situovaný v zadní části odpočinkové zahrady, slouží jak pro uložení věcí, tak jako kutilská dílna.
Na vlastním pozemku před domem se nachází parkovací plocha pro 3 vozidla.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, včetně optického internetu, teplo a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Vailant. Elektronický zabezpečovací systém střeží nejen dům, ale i zahradní domek. Pro milovníky krbů, je v obývacím pokoji proveden příprava pro jeho instalaci.
V obci Drahelčice je mateřská školka, v plánu je výstavba základní školy, ostatní občanská vybavenost je v Rudné, která na Drahelčice prakticky navazuje. Do Prahy je to pouhých 10 minut, dá se tak říci, že se jedná o nabídku ideálního rodinného bydlení v klidném místě obklopené přírodou v těsném dosahu hlavního města.

Celková cena
11 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje právní servis i provizi RK
Ulice
Husova
Město
Drahelčice

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz