Prodej novostavby se zahradou v projektu BOROVÝ HÁJ – JEZERO LHOTA

, Lhota

13 700 000 Kč

Mám zájem

Máte rádi klid a přírodu? Chcete bydlet v samém srdci těchto přirozených hodnot?

Představte si to! Přijedete z rušného města do svého domova obklopeného přírodou a klidem, v zimě si zatopíte v krbu, v létě si zajdete vykoupat do jezera. Představte si bydlet v srdci borového háje, dýchat čerstvý vzduch a být přitom pouhých 18 minut jízdy autem od Prahy, na kraji obce Lhota, obce s bohatou historií a tradicemi. To není sen, to může být skutečnost. To může být vaše skutečnost, vaše bydlení.

Projekt BOROVÝ HÁJ – JEZERO LHOTA
Projekty rodinných domů rostou jako houby po dešti, avšak mnohdy jako satelity zasazeny do oblastí bez ducha a kouzla. My vám nabízíme bydlení v samotném srdci přírody, na kraji obce Lhota, s rychlým spojením do přilehlého Brandýsa nad Labem (6 km) či Prahy (21 km). Nabízíme vám úsporné nízkoenergetické bydlení v kvalitním zděném domě s moderním značkovým a nadčasovým vybavením. Dispozice dvoupodlažního domu je 4+kk, 127 m², s 2 koupelnami, komorou, šatnou a skladem. Rozměr pozemku je 476 m². Samozřejmostí je vyřešené parkování i napojení na všechny sítě.

JEZERO LHOTA – nejčistší voda v širokém okolí
Kdo by nechtěl bydlet u jezera? Vy máte tu příležitost. Oblast Jezero Lhota vzniklo zatopením pískovny po ukončení těžby písku v roce 1983. Písek je příčinou, že má jezero tak průzračnou tyrkysovou barvu a působí až exoticky. Rozloha vodní plochy je neuvěřitelných 25 hektarů, jezero je 320 m široké, 780 m dlouhé a maximální hloubka je 7 m. Pláže jsou opředeny borovicovými lesy s příměsí vzrostlých dubů, které poskytují stín i v těch nejteplejších dnech. Předností jezera je výborná kvalita vody a bohaté sportovní vyžití. Koupání v jezeře pouze o víkendech? To je pro vás již minulostí.

LHOTA U DŘÍS – oblíbená rezidenční a rekreační lokalita
Lokalita projektu vašeho nového bydlení je na okraji obce Lhota v místě, kde začínají rozlehlé borovicové lesy. Lhota, která se nachází v úrodné Polabské nížině, má bohatou historii sahající až do roku 1332. Dotek historie je zjevný z místí architektury a tradic, avšak moderní doba si žádá své, proto si obec zakládá na budování občanské vybavenost. V obci je obchod se smíšeným zbožím, restaurace, knihovna, ordinace praktického lékaře, dětská skupina pro nejmenší, fotbalové hřiště a další vybavenost na vzestupu. Nejbližší vazby má Lhota se sousední obcí Dřísy, vzdálenou pouze 1 km, se kterou tvoří do značné míry integrovaný sídelní celek – nabízí společná zařízení školské a zdravotnické vybavenosti a vlakovou zastávku. Kompletní vyšší vybavenost je v nedalekém městě Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi, který je v dojezdové vzdálenosti 12 minut či Praze s dojezdovou vzdáleností 18 minut. Obě tyto destinace jsou se Lhotou spojeny příměstskými regionálními linkami.

Zamilovali jste se do projektu a chtěli byste o něm vědět víc? Máte více dotazů, které jsme vám tady nezodpověděli? Chcete se s námi sejít a sdílet s námi vaše představy nového bydlení? Jsme tady pro vás, ozvěte se. ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS.

Celková cena
13 700 000 Kč
Město
Lhota

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz