Prodej malebného rodinného domu v Cikaru (Kardašova Řečice)

Cikar , Kardašova Řečice

2 300 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

sháníte nové bydlení nebo místo k rekreačním účelům, kde budete trávit nezapomenutelné víkendy? Pak jste na takové právě narazili! Obklopen zelení, rybníky a s notnou dávkou pohody a klidu na nové majitele čeká malebný rodinný domek o dispozici 4+1, který můžete využít i jako svou oblíbenou chatu nebo chalupu.

Nemovitost má jedno podzemní (sklep) a jedno nadzemní podlaží (přízemí). Nad přízemím je půdní prostor se šikmou sedlovou střechou. V přízemí je dále umístěno vstupní zádveří a chodba se vstupem do suterénu, kotelny a na půdu. Na zahradě (v těsné blízkosti domu) je vybudován jednopodlažní objekt, sloužící jako dílna, garáž a sklad zahradního materiálu i sušení palivového dřeva.

Orientační výměry jednotlivých místností naleznete v přiloženém půdorysu. Plocha pozemku mimo zastavěnou plochu domu (105 m²) je dle listu vlastnictví 1063 m².

Objekt není napojen na veřejný vodovod. Pro užitkovou vodu a na zalévání zahrady je využívána voda z kopané studny, ze které je vybudována vodovodní přípojka do suterénu. Zde je osazeno vodárenské čerpadlo Wilo, které je řízeno elektronikou domácí vodárny v suterénu. V sestavě vodárny je umístěn filtr a hlavní uzávěr vody pro objekt.

Splašková kanalizace domu není napojena na veřejnou oddílnou kanalizaci. Ze suterénu je vedena kanalizační přípojka v zemi směrem na sousední cizí pozemek č. kat. 3821/19, na kterém je umístěna kanalizační jímka. Do budoucna bude nejideálnějším řešením zřídit vlastní ČOV.

Pro vytápění objektu je v kotelně v přízemí objektu instalován klasický kotel na tuhá paliva. Kotel slouží jako hlavní a jediný zdroj tepelné energie pro vytápění. Vaření je na plynovém sporáku pomocí propan-butanových bomb. Elektřina je do objektu vedena vzduchem.

V přiloženém odkazu v sekci Ke stažení najdete veškeré dokumenty k dané nemovitosti včetně nově zpracovaného technického posudku, jehož originál bude kupujícímu předán k podpisu kupní smlouvy.

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-malebneho-rodinneho-domu-chalupy-v-cikaru-kardasova-recice/

Cikar spadá pod Kardašovu Řečici, která disponuje obchodem s potravinami, lékárnou a nelze opomenout ani místní podniky. V obci se dále organizuje spousta kulturních akcí, takže zde o zábavu opravdu není nouze. A pokud jste například náročnější na nákupy, pak vše co potřebujete a ještě mnohem více pořídíte ve dvanáct kilometrů vzdáleném Jindřichově Hradci.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

PENB není v současné chvíli k dispozici, a proto uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
2 300 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Ulice
Cikar
Město
Kardašova Řečice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz