Prodej hrubé stavby srubu v Kunžaku

, Kunžak

6 000 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

sníte o vlastním bydlení v klidné části obce a ideálně s notnou dávkou přírody okolo? Pak jste na správné adrese! Vítejte v Kunžaku nedaleko Jindřichova Hradce, kde na Vás čeká hrubá stavba srubu s nádhernými výhledy a dalším potenciálem.

Dispozice domu může být 4+1 nebo i 5+1. Bude totiž záležet na tom, jestli jednu z místností využijete jako ložnici nebo jako zimní zahradu. Prostory domu dále doplňuje velice štědrý půdní prostor, zatímco zmiňované výhledy do zeleně doplněné o úžasné západy slunce si budete moct vychutnávat jak na vrchní terase, tak i na té spodní u zamýšlené wellness zóny. Jasně, chce to někoho, kdo se zkrátka nebojí práce a dotažení celé věci k dokonalosti, ale při troše odvahy bude výsledek stát opravdu za to.

Objekt disponuje vlastní studnou s možností napojení na obecní vodovod. Má být napojen na obecní kanalizaci a je možnost využití plynové přípojky. Elektřinu je již nyní možné odebírat z vybudovaného rozvaděče. Topení je zamýšleno podlahové.

Na osobní webové stránce makléře (v odkazu níže) najdete v sekci Ke stažení dokumenty související s danou nemovitostí včetně technické zprávy a projektové dokumentace s podrobným popisem všeho, co potřebujete vědět.

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-hrube-stavby-srubu-v-kunzaku/

V inzerci jsou k náhledu interiéry vizualizované tak, jak by mohly vypadat po dokončení prací.

Kunžak je obec nacházející se v okrese Jindřichův Hradec, která disponuje obchody s potravinami, lékařskou péčí a mateřskou i základní školou. Je tak ideálním místem pro ty, kteří se nehrnou do rušnějšího městského života, ale přeci jen chtějí žít v místě, kde je vše potřebné na dosah ruky. A pokud byste přeci jen jednou za čas chtěli vyrazit na příklad za většími nákupy, stačí si udělat výlet do cirka patnáct minut vzdáleného Jindřichova Hradce.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Dle technické zprávy má dům spadnout do kategorie „B“ coby energetické náročnosti budovy, tj. „velmi úsporné“.

Celková cena
6 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Kunžak

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz