Prodej elegantního rodinného domu v Herinku 6+kk,198 m2 s pozemkem o celkové ploše 858 m2

Za Zahradama , Herink

17 400 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný a elegantní rodinný dům 6+kk se třemi koupelnami, dvojitou garáží a opravdu krásnou zahradou, na pozemku o celkových 858 m2 . Nemovitost byla postavena v roce 2008 a byla navržena tak, aby splnila ty nejnáročnější podmínky i pro větší rodiny. Nabízí svými dispozicemi a prostorem opravdu ideální bydlení pro rodiny s dětmi, kteří hledají bezpečné a pohodlné prostředí.

Dům je situován v klidné části obce Herink na Praze východ, kde najdete veškeré občanské vybavení v okolí. Infrastrukturu pro místní rodiny tu tvoří parky, mnoho atrakcí pro děti a také mezinárodní školu Sunny Canadian International School Prague. Toto vše a mnoho více zajišťuje rodinnou atmosféru a pestré možnosti trávení volného času. K dispozici budete mít i ve svém soukromí mnoho prostoru pro trávení volného času na Vaší zahradě, která zahrnuje venkovní posezení pod pergolou, gril, výřivku a další. Meze se tu opravdu nekladou vzhledem k velikosti zahrady.

Celková podlahová plocha domu je 198m² a rozkládá se na dvou podlažích, které nabízejí dostatek prostoru pro komfortní bydlení i soukromí jednotlivých členů rodiny. Dům je ve výborném stavu a připraven k pohodlnému bydlení bez nutnosti dalších investic.

Přízemí se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, vstupové předsíně, pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, technickou místností, dvojitou garáží a dvěma komorami.

Patro Vám pak nabídne další 4 samostatné pokoje, z nichž dvě mají vlastní balkon a jeden pokoj s vlastní šatnou. Dále se zde nachází dvě koupelny. Jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou přístupné z prostorné chodby a tak oddělené pro soukromí jednotlivých pokojů.

V případě zájmu o více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena
17 400 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK
Dispozice
6 a více
Ulice
Za Zahradama
Město
Herink

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz