Prodej družstevního bytu 3+1 se dvěma balkóny, sklepem a garážovým stáním na Praze 6

Evropská , Praha

9 200 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme družstevní byt 3+1 s užitnou plochou 79 m² se splacenou anuitou v atraktivním bytovém domě na Evropské ul.
Byt umístěný ve 2. podlaží se skládá z předsíně, koupelny s vanou, samostatného WC, obývacího pokoje, kuchyně a dvou dalších pokojů. Příslušenstvím k bytu je sklep o přibližné výměře 6 m², umístěný v suterénu domu. Součástí je také garážové stání v dvojgaráži v přízemí budovy, hned vedle vchodu do domu.
Obývací pokoj (21 m²) se vstupem na prostorný balkón (8 m²) je orientovaný jižním směrem, ostatní pokoje (14 m², 11 m²) mají severní orientaci s pěkným výhledem do udržované zahrady- Kuchyně (13 m²) je rovněž severně orientovaná a navíc má samostatný balkón (4 m²).
Byt je ve stavu způsobilém k užívání, ovšem v případě rekonstrukce zde může vzniknout velmi útulné a moderní bydlení.
Celý dům je ve velmi dobrém stavu a je řádně družstvem spravován.
Lokalita má výborné napojení na Pražskou integrovanou dopravu, zastávka tramvaje je přímo před domem, stanice metra Bořislavka je vzdálena pouhých 850 m a nezabere to pěšky více jak 12 minut.
V okolí je k dispozici kompletní síť obchodů a služeb, zároveň je v těsné blízkosti pro aktivní odpočinek park Hadovka případně nedaleké Šárecké údolí.
Byt je ideální pro zájemce o atraktivní bydlení v oblíbené lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní návazností.

Celková cena
9 200 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
Evropská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz