Prodej domu 5+1 s řadou výhod v České Lípě (Javorová)

Javorová , Česká Lípa

5 600 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte nové zázemí v České Lípě, přičemž láká Vás představa vlastního útulného domu? Pak zbystřete, protože jste právě narazili na Váš nový domov! Na nové majitele čeká v Javorové ulici řadový okálový dům o dispozici 5+1, který je doplněn o řadu benefitů.

V přízemí domu se nachází garáž na jedno auto s dílnou, technická místnost, samostatná toaleta a dva pokoje. První je v současné chvíli využíván jako ložnice, zatímco druhý jako pracovna. Z chodby mezi těmito dvěma pokoji se dále dostanete na zahrádku, který je ideálním řešením pro ty, kteří se nechtějí starat o příliš velký pozemek.

První patro nabídne koupelnu se sprchovým koutem, kuchyni, prostorný obývák a pracovnu. A pokud by to přeci jen bylo málo, tak v posledním patře může někdo z rodiny či občasný návštěvník využít další místnost vhodnou k přespání, zatímco půdní prostor disponuje spoustou úložného místa, kam můžete schovat Vaše poklady.

Orientační výměry místností jsou k náhledu v přiložených půdorysech. Doporučujeme využít 3D scan nemovitosti, abyste si dům mohli projít z pohodlí domova.

Dům je vytápěn elektrokotlem a je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Dům je zateplen z vnější i z vnitřní části (z vnější části polystyren 3 cm). Rozvody elektřiny jsou v mědi, voda a odpady v plastu. Podkroví je zatepleno 20 cm minerální vatou.
Záloha na elektřinu je v současné chvíli nastavená na 4.600 Kč/měsíc. Vodné stočné vychází na 810 Kč/měsíc.
V přiloženém odkazu najdete veškeré dostupné dokumenty související s prodávanou nemovitostí:

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-domu-51-s-radou-vyhod-v-ceske-lipe-javorova/

Česká Lípa je historické město nacházející se v Libereckém kraji na řece Ploučnici. Nachází se zde mnoho mateřských, základních i středních škol a město dále disponuje kompletní občanskou vybaveností. Je tak ideálním domovem pro rodiny, kde o zábavu rozhodně není nouze. Co dodat… Pohodové chvíle, klid v lokalitě, skvělé zázemí a teplo domova. Máte se opravdu na co těšit!

Pokud Vás nabídka zaujala, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce!

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Z důvodu dočasné absence Energetického štítku uvádíme coby energetickou třídu náročnosti budovy (PENB) „G“, tj. mimořádně nehospodárnou. Zcela nový energetický štítek bude předán novému majiteli.

Celková cena
5 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Ulice
Javorová
Město
Česká Lípa

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz