Prodej chaty v Ratajích nad Sázavou

, Rataje nad Sázavou

1 000 000 Kč

Mám zájem

Hezký den!

Sníte o útěku do zeleně, kde si budete moct vychutnávat klid a pohodu s nádhernými výhledy do okolní přírody? Pak jste narazili na místo, které splní Vaše očekávání! V Ratajích nad Sázavou totiž možná právě na Vás čeká rekreační chata, kde budete moct trávit ničím nerušené chvíle a která Vám umožní, jak se říká, pořádně vypnout.

Chata je elektrifikovaná a má vlastní studnu. Poskytne zázemí jak párům tak i vícečlenné rodině, takže namísto věnování pozornosti telefonu můžete čas věnovat pořádně jeden druhému např. při partičce karet, kterou obohatíte o fajnové grilování. Jde zkrátka o místo, kam se budete vracet rádi.

V současné chvíli je chata předmětem kolaudačního řízení. Z toho důvodu byly vypracovány potřebné dokumenty a legalizační proces se již řeší s příslušným stavebním úřadem. Na osobní webové stránce makléře v sekci Ke stažení jsou k náhledu veškeré nově zpracované dokumenty související s danou nemovitostí. Stačí kliknout na přiložený odkaz. Více informací Vám rád poskytne přímo makléř nabídky.

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-chaty-v-ratajich-nad-sazavou/

Městys Rataje nad Sázavou se nachází ve Středočeském kraji v okrese Kutná Hora. V obci se nachází obchod s potravinami a místní Hospůdka u Pinců. Pokud byste sem cestovali z hlavního města, po D1 se sem dostanete zhruba za hodinku.

Pokud Vás tedy láká představa trávení času na vlastní chatě obohaceného o dostatek klidu a pohody, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce!

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Z důvodu současné absence PENB uvádíme energetickou třídu náročnosti budovy „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Celková cena
1 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Rataje nad Sázavou

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz