Prodej bytu 2+KK v Táboře (nám. Přátelství)

nám. Přátelství , Tábor

2 250 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

Hledáte nový domov pro sebe či možná i Vaši drahou polovičku, nebo si pohráváte s myšlenkou nákupu investiční nemovitosti? Tak to právě na Vás čeká útulný byt o dispozici 2+KK v Táboře na náměstí Přátelství!

Nachází se v šestém patře revitalizovaného panelového domu s výtahem. Jeho dominantou je nová kuchyň (včetně nových elektrických rozvodů), zatímco na sympatickému vzhledu mu přidávají i nové podlahy (lino v ložnici a v komoře, v koupelně dlažba a ve zbytku bytu vinyl). Jádro je umakartové, avšak opečovávané a v moderním hávu.

Vedle dvou místností, koupelny a toalety nemovitost ještě nabízí vestavěný úložný prostor, kam šikovně schováte přebytečný majetek. A pokud by to nestačilo, můžete využít ještě sklepní kóji v přízemí domu. Veškeré orientační výměry si můžete prohlédnout v přiloženém půdorysu.

Veškeré poplatky spojené s užíváním bytu jsou nastaveny na 3.768 Kč/měsíc. V posledních dvou letech však byly vráceny přeplatky dosahující částky téměř 20.000 Kč. Elektřina aktuálně vychází na cca 600 Kč/měsíc, avšak toto se samozřejmě liší v závislosti na reálné spotřebě a aktuální nabídce sazeb dodavatelů této komodity. Plyn se v bytě nepoužívá.

Tábor je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Co do občanské vybavenosti, konkrétně na nám. Přátelství a v docházkové vzdálenosti najdete obchod s potravinami, Skatepark Komora, diskgolfové hřiště, základní a mateřskou školu, disco Apollo aj. V Táboře dále najdete obchody a podniky různého zaměření (Decathlon, bauMax, Datart, McDonald’s, vietnamskou restauraci Pho Viet), spoustu základních a středních škol aj.

Veškeré dokumenty související s nemovitostí jsou dostupné na osobní webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle. Prohlídky se s největší pravděpodobností uskuteční 02.12.2023 nebo 03.12.2023 (bude upřesněno).

Lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Na energetickém štítku je uvedena třída „B“, tj. velmi úsporná.

Celková cena
2 250 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
2 + kk
Ulice
nám. Přátelství
Město
Tábor

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz