Prodej bytu 2+KK v Táboře na náměstí Přátelství

nám. Přátelství , Tábor

2 350 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

pohráváte si s myšlenkou započnutí další kapitoly v novém domově, nebo máte už nějakou dobu vidinu nákupu investiční nemovitosti? Pak zbystřete, protože v jihočeském městě Tábor na náměstí Přátelství právě na Vás čeká parádní byt o dispozici 2+KK.

Mezi jeho přednosti patří nová kuchyň a zároveň zděné jádro, které nemovitosti nesporně dodává na atraktivitě. Část chodby pak můžete přepažit, čímž Vám vznikne prostor pro technické zázemí (např. pro sušičku). Pro doplnění představy Vám makléř může zaslat fotografii právě takto uzpůsobeného prostoru v jiném bytě ve stejném, který byl před několika měsíci rovněž předmětem prodeje.

Ty z Vás, kteří byste přeci jen potřebovali ještě trochu místa navíc, jistě potěší sklepní kóje v přízemí domu k tomu určená.

Nemovitost je delší dobu neobývaná, tj. zálohy na služby a energie jsou z toho důvodu poníženy. Na základě zmíněného prodeje jiného bytu v témže domě v předchozích měsících lze očekávat zálohy ve výši okolo cca 3.000 Kč. Zálohu na elektřinu doporučujeme nastavit na cca 800 Kč/měsíc. Celková částka se bude samozřejmě liší v závislosti na reálné spotřebě a aktuální nabídce sazeb dodavatelů této komodity. Plyn se v bytě nepoužívá.

Tábor je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Co do občanské vybavenosti, konkrétně na nám. Přátelství a v docházkové vzdálenosti najdete obchod s potravinami, Skatepark Komora, diskgolfové hřiště, základní a mateřskou školu, disco Apollo aj. V Táboře dále najdete obchody a podniky různého zaměření (Decathlon, bauMax, Datart, McDonald’s, vietnamskou restauraci Pho Viet), spoustu základních a středních škol aj.
Lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Na energetickém štítku je uvedena třída „B“, tj. velmi úsporná.

Celková cena
2 350 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
2 + kk
Ulice
nám. Přátelství
Město
Tábor

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz