Prodej bytu 2+kk, 47 m², s úžasnou terasou u metra Bořislavka, Praha 6

Krátký lán , Praha

6 280 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej velmi pěkný byt s dispozicí 2+kk, který se nachází v hezkém cihlovém bytovém domě v ulici Krátký lán na Praze 6 pouhých 200 metrů od stanic metra a tramvají Bořislavka. Byt má východní a západní orientaci. Na východní stranu s kuchyní je menší balkón s výhledem do velmi klidné zahrady. Na západní straně vám učaruje prostorná terasa ideální pro letní posezení s výhledem na západ slunce. Pokud hledáte útulný dvoupokojový byt s výbornou dostupností MHD, skvělým spojením do centra a navíc v příjemné a atraktivní lokalitě, může být pro vás tato nemovitost horkým favoritem.

K této nabídce je navíc přidružena ještě jedna zajímavá část. Máte zde totiž možnost za částku 1.950.000,- Kč koupit také vlastní garáž a menší zahradu a pozemek (v katastru jako ostatní plocha – manipulační plocha) o velikosti 267 m² hned u domu, které aktuálně majitel pronajímá sousedům na parkování pro 3 auta. Samostatně prodej garáže, zahrady a parkovacích míst zatím nenabízíme. Jedná se o velmi atraktivní investiční příležitost s vysokým zhodnocením do budoucna a pravidelným výnosem.

Plocha bytu je 47,3 m² a náleží k němu také sklepní jednotka 3 m² v suterénu domu. Byt se skládá z předsíně s prostorem pro šatnu nebo pracovnu, pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou a toaletou. Byt prošel před lety kompletní rekonstrukcí. Aktuální stav je dobrý a byt je plně funkční. Nicméně podlaha a kuchyňská linka by si již možná alespoň částečnou renovaci zasloužily. Současný majitel má vlastní stavební firmu a v rámci rekonstrukce myslel na dokonalou izolaci zdí, což je u posledního podlaží v domě velmi praktické. Cihlové zdi jsou opatřeny vrstvou izolace a zaklopeny sádrokartonem. Elektřina byla také kompletně vyměněna. Byt nabízíme částečně zařízený tak, jak je na fotografiích.

Vytápění bytu je zajištěno moderním plynovým kotlem zajišťujícím i ohřev ohřev teplé vody. Okna jsou plastová s žaluziemi. Na patře je pouze jeden další byt.

Pro případnou renovaci bytu jsme se můžete inspirovat i vizualizacemi od našeho designéra.

Dům je klidný a je v dobrém technickém stavu. O jeho stav se výborně stará profesionální správcovská firma.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou při dvou osobách v bytě 4.180 Kč/měsíc (fond oprav a zálohy za vodu a služby v domě) plus elektřina a plyn.

Lokalita, kde se byt nachází, je čím dál více atraktivní. Přímo u stanice metra je nové obchodní centrum s kompletní nabídkou služeb a obchodů včetně supermarketu Lidl. Zároveň je v okolí i řada večerek a restaurací. Díky blízkosti stanice metra Bořislavka jste doslova během několika minut v centru Prahy. Parkování je zajištěno v modrých zónách pro rezidenty. Pro milovníky sportování a přírody je v okolí také řada lákadel Šáreckého údolí, koupaliště Džbán a řady dalších sportovišť.

Pokud máte zájem o rezervaci termínu pro vaši prohlídku, kontaktujte prosím makléře.

V případě více nabídek od zájemců má prodávající právo výběru té nejvýhodnější.

Celková cena
6 280 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Krátký lán
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz