Pěkný rodinný dům ve skvělé lokalitě

U Mlejnku , Zdiby

15 900 000 Kč

Mám zájem

Hledáte krásné bydlení v soukromí pro velkou rodinu nedaleko Vltavy u hranice hlavního města? Nabízíme Vám k prodeji pěkný rodinný dům s velkou zahradou ve Zdibech. Větší rodinný dům o dispozici 6+1 a celkové užitné ploše 280 metrů čtverečních je postaven v klidné části obce Zdiby-Přemyšlení. Dům Vás zaujme velmi prostornými a světlými místnostmi. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, odkud vedou francouzské dveře přímo na terasu, vstupní hala se schodištěm, ložnice, koupelna, technická místnost, šatna a velká garáž. V patře jsou čtyři prostorné ložnice, koupelna a šatna. Dům je vytápěn plynovým kotlem, ale disponuje i komínem pro alternativu krbu nebo kachlových kamen. Je připojen na obecní vodovod i kanalizaci.
Zahrada se vzrostlými stromy zaručuje dostatek soukromí i výhled do zeleně. Pozemek má rozlohu téměř 1000 metrů čtverečních.
Obec Zdiby se nachází pouhý kilometr od hranice Prahy a 9 km od centra metropole. Cesta autobusem na metro C je 15 minut. Již brzy by měla být realizována tramvajová doprava z Prahy do Zdib, což dopravní spojení výrazně zrychlí. Obec má veškeré občanské vybavení – pošta, lékař, mateřská i základní škola, restaurace, cukrárna a okolí domu je jako stvořené pro procházky nejen k Vltavě.
TOP 3 tohoto domu:
– skvělá lokalita v těsné blízkosti Prahy
– nádherné okolí
– velký pozemek s výhledem do zeleně

Celková cena
15 900 000 Kč
Ulice
U Mlejnku
Město
Zdiby

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz