Pěkný rodinný dům ve skvělé lokalitě

K Dubovce , Neveklov

6 790 000 Kč

Mám zájem

Hledáte dostatečně velký rodinný dům se zahradou v krásné přírodě nedaleko Slapské přehrady? Nabízíme Vám rodinný dům se zahradou v Neveklově, který si můžete upravit podle Vašich představ.
Původně dvougenerační zděný rodinný dům byl kolaudován v roce 1980. Jeho dispozice jsou 5+2, ale snadno si ho upravíte na jednogenerační prostorný dům. Je určen k rekonstrukci a jeho prostory skýtají dostatečné možnosti pro pohodlné bydlení. Podlahy i stropy jsou betonové, vytápěn je ústředním topením s automatickým kotlem na tuhá paliva. V domě jsou také dva komíny, které lze využít jako alternativu pro krbová kamna. Půda je zateplena minerální vatou. Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci.
Nemovitost je kompletně podsklepena, nachází se zde velká dvougaráž, kotelna, dva sklepy a prádelna. Mezi fotografiemi jsou vizualizace místností, jak mohou vypadat po rekonstrukci.
Hlavní předností této nabídky je malebnost krajiny, čisté životní prostředí, blízkost Slapské přehrady a dobré dopravní spojení. Dojezdová vzdálenost do Prahy je přibližně 35 min, do Benešova 20 min.
V Neveklově se nachází veškerá občanská vybavenost jako ZŠ, MŠ, lékař, obchody, restaurace, pošta i kino.
V okolí domu je celá řada možností trávení volného času v přírodě, je zde řada cyklostezek, ale hlavně se můžete za pár minut koupat přímo ve Slapské přehradě.

Celková cena
6 790 000 Kč
Ulice
K Dubovce
Město
Neveklov

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz