Pěkný cihlový byt ve skvělé lokalitě

Jana Želivského , Praha

6 340 000 Kč

Mám zájem

Pokud toužíte po klidném bydlení s výhledem do zahrady a zároveň v centru hlavního města, pak je tato nabídka určena právě pro Vás. Pěkný cihlový byt na Žižkově může být přesně to, co hledáte.
Nabízíme prodej světlého a částečně zrekonstruovaného bytu 2+kk v klidné lokalitě žádané části Prahy – Žižkov. Tento útulný byt o rozloze 50 m2 se nachází v cihlové budově a nabízí prostorný obývací pokoj, samostatný kuchyňský kout, krásnou ložnici a koupelnu s WC. V ložnici je nadstandardně k dispozici i nádherný lihový krb, který nejen, že vytváří nádhernou atmosféru praskajícího ohně, ale v případě potřeby krásně vytopí celý byt. Kromě toho jsou v každé místnosti plynová kamna (Vafky). K bytu patří ještě sklep.
Z oken bytu je výhled na zahradu do vnitrobloku, kterou můžete užívat pro posezení na sluníčku nebo i ke grilování. Dům má nový výtah, kompletně zrekonstruované sklepy a je skvěle udržovaný. Neméně důležitá je i skvělá poloha bytu. Nachází se nedaleko parku Parukářka, což zajišťuje příjemné procházky a relaxaci v přírodě. Všechny části města jsou odtud snadno dostupné. Ať už potřebujete metro, tramvaj či autobus, všechny zastávky jsou jen kousek od vašeho nového domova. Do centra města se dostanete do 5 minut.
Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost na vysoké úrovni. Mateřské školy, základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna, banky, restaurace, obchody či nákupní centra – všechno je zde na dosah.

Celková cena
6 340 000 Kč
Dispozice
2 + 1
Ulice
Jana Želivského
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz