Na prodej vila se zahradou v atraktivní lokalitě, Praha 4 – Podolí

Dvouramenná , Praha

Nabízíme k prodeji klasickou rodinnou vilu v Podolí s nádhernou zahradou. Jedná se o cihlový dům postavený v roce 1924 a má dispozici 6+1 rozloženou na třech podlažích. Pozemek s celkovou velikostí 745 m² (648 m² zahrada, 97 m² zastavěná plocha) je na mírném jihovýchodním svahu na rohu ulic Pod Pekařkou a Dvouramenná.

Podolí je známé jako rezidenční čtvrť s krásnou architekturou a luxusními vilami. Bydlení v Podolí je prestižní záležitostí a skvělou investicí do budoucna. U této nemovitosti je zajímavá nejen velmi atraktivní a klidná lokalita, ale také její bohatá historie. Po desítky let v domě, který po celou dobu vlastní jedna rodina, žily nebo ho navštěvovaly významné osobnosti české kultury z oblasti hudby, baletu i herectví. Atmosféra domu i zahrady je zde neopakovatelná.

V prvním nadzemním podlaží vily naleznete prádelnu, koupelnu s toaletou a klubovou místnost, pro setkávání s přáteli.
Na druhém podlaží je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, a druhá koupelna s toaletou.
Na třetím nadzemním podlaží se nachází tři ložnice a třetí koupelna s toaletou. Podkroví domu slouží jako menší skladovací prostor.

Vytápění celého domu je ústřední prostřednictvím plynového kotle. Objekt je napojen na všechny sítě (kanalizace, vodovod, elektřina, plyn, telekomunikační sítě). Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v letech 1984 a 1985. Střecha domu byla položena nová před několika lety.

Tato nemovitost je díky vysoké atraktivitě parcely vhodná pro několik možných záměrů budoucích vlastníků. Jedním z možných řešení je renovace domu a navrácení původního lesku ve stylu tradiční podolské architektury 30. let 20. století. Další variantou je přestavba nebo rozšíření domu s modernizací. Stávající vila totiž není památkově chráněným objektem. V rámci lokálně platných limitů stanovených územním plánem je možné i uvažovat o realizaci novostavby.

Více informací o ceně nemovitosti, možnostech prohlídky atd. Vám rád osobně poskytne makléř nemovitosti Jan Halík.

Celková cena
Poznámka k ceně
Cenu nemovitosti Vám rádi sdělíme na vyžádání.
Ulice
Dvouramenná
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz