Na prodej slunný designový byt 2+kk, 105 m² s balkónem a garážovým stáním, Podvinný mlýn, Libeň

Podvinný mlýn , Praha

12 480 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám na prodej velmi pěkný a svoji prosluněnou atmosférou i designem neopakovatelný byt v lokalitě Podvinný mlýn, Praha 9 – Libeň. Byt má dispoziční uspořádání 2+kk. Díky velkorysému vnitřnímu prostoru 105,74 m² je ho ale díky šikovnému rozložení možné upravit i na 3+kk. Byt se nachází na posledním 5. podlaží moderní budovy, která byla postavena v roce 2003 podle společného návrhu českých a italských architektů. Jedná se ucelený bytový komplex, o který je po celou dobu velmi dobře pečováno.

Součástí naší nabídky je i garážové stání v 1. podzemním podlaží, z něhož je to pouze pár kroků přímo k výtahu, který vás doveze k bytu. Co vás zcela určitě zaujme je velmi nadčasový design vybavení, které si původní majitel nechal navrhnout na míru. Celý byt je velmi světlý. Obývací pokoj s kuchyní je nasměrován na jižní stranu s výhledem do parku kolem Rokytky. Na severní stranu je ložnice. V bytě máte k dispozici dvě toalety. Jedna je přímo v koupelně, kde je i vana, a druhá je samostatná. Předsíň je doslova plná sofistikovaných úložných prostor.

V letních měsících si budete s nadšením užívat velký balkón, kde je i prostor pro tu správnou grilovačku a posezení s přáteli. Až vám bude horko, tak vás v obývacím pokoji ochladí klimatizace. V chladnějších dnech je veškerý tepelný komfort zajištěn dálkovým ústředním topením. V bytě se nemusíte starat o žádný bojler ani kotel. Vaše sportovní či jiné vybavení můžete uskladnit ve sklepě, který je velký necelé 3 m².

Pokud zdejší oblast ještě neznáte, jsem přesvědčen, že vás nadchne. Podvinný mlýn v Praze se nachází v tiché lokalitě, která poskytuje únik od rušného městského prostředí. Své obyvatele obklopuje klidná ulice, zaručující klidný a bezpečný život. Výhodou této rezidenční oblasti je blízkost k metru, konkrétně ke stanici trasy B Českomoravská, a také k autobusovým a tramvajovým spojům v Sokolovské ulici. Bez ohledu na zvolené dopravní prostředky mohou obyvatelé rychle a pohodlně dosáhnout centra Prahy, a to během pouhých deseti až dvaceti minut. V bezprostřední blízkosti Podvinného mlýna se nachází mateřská a základní škola, což usnadňuje péči o vzdělání vašich dětí. Kromě toho jsou v pěší vzdálenosti dostupné nemocnice s poliklinikou, kulturní zařízení, zábavní aktivity a rozmanité obchody a služby, které nabízí Sokolovská třída. To vše přispívá k pohodlnému a kvalitnímu životnímu stylu, který Podvinný mlýn může nabídnout svým obyvatelům.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si s makléřem prohlídku.

Celková cena
12 480 000 Kč
Dispozice
2 + kk
Ulice
Podvinný mlýn
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz