Na prodej právě dokončená novostavba rodinného domu, Jevany, Praha – východ

Na Dubince , Jevany

16 390 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám na prodej čerstvě dokončenou moderní novostavbu rodinného domu se zahradou v centru oblíbené rezidenční lokality v obci Jevany v okrese Praha – východ. Jedná se o zděný zateplený dům o třech podlažích. Dům je postavený ve standardu úsporné budovy. Jedná se o dům umístěný v atraktivní a klidné obytné oblasti s mixem tradičních zděných domků a moderních rodinných sídel. Hlavní orientace domu je na jih s překrásným výhledem na rybník a okolní lesy. Dům je přímo určený pro pohodlné rodinné bydlení a pro lidi, kteří si chtějí užívat výhody života v logicky navržené novostavbě.

Celková užitná plocha domu rozdělitelného na dvě samostatné bytové jednotky je 248 m². Výměra pozemku je 390 m². Dům je čerstvě zkolaudován a připraven pro dokončení interiérů přesně podle vašeho vkusu. Inspirovat se můžete našimi vizualizacemi.

Dispozice domu se šesti obytnými místnostmi na třech podlažích je rozdělena do několika zón. V přízemí najdete plnohodnotnou bytovou jednotku 1+kk s koupelnou s výstupem na zahradu, technickou místnost a prostorný sklad. Druhá bytová jednotka je rozložena na dvou patrech. V 1. patře, které má i samostatný vchod zvenku, je kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s přípravou pro instalaci krbu a s výstupem na terasu, prádelna se skladem a samostatná toaleta. Ve 2. patře jsou tři ložnice s příjemně velkou koupelnou. Významným architektonickým prvkem tohoto domu je bohaté prosklení velkoformátovými okny s trojskly. Právě výhled z nich a příznivá jižní orientace domu vás zcela určitě ohromí.

V celém domě je komfortní a energeticky efektivní podlahové vytápění, které včetně ohřevu teplé vody zajišťuje moderní tepelné čerpadlo. V domě jsou rozvedeny i kabelové sítě s přípojkami v každém pokoji. Dům je zděný s fasádou zateplenou 20 cm polystyrenu. Okna jsou moderní plastová s trojskly. Zastínění je řešeno venkovními hliníkovými žaluziemi s dálkovým ovládáním.

Obec Jevany, malý malebný koutek východně od Prahy, zaujme svou klidnou atmosférou a příjemným venkovským prostředím. Ležící v malebném kraji středočeských lesů a polí, Jevany nabízejí ideální útočiště pro ty, kdo touží po úniku z městského shonu.

Přírodní krása obce láká k procházkám a odpočinku v klidné atmosféře. Okolní lesy a rybníky představují ideální místo pro milovníky přírody a rekreační aktivity. Pro ty, kdo hledají aktivní odpočinek, nabízí Jevany také cyklostezky a turistické trasy, které vedou např. přes Voděradské bučiny začínající hned za místním rybníkem.

Obec Jevany není jen o klidu a přírodě; zdejší komunita je živá a plná energie. Ostatně již od doby první republiky je to vyhlášené letovisko. Pro ty, kdo hledají místo, kde najdou klid a odpočinek, ale zároveň chtějí zůstat v blízkosti města, je obec Jevany ideální volbou. S dokonalou kombinací venkovského života a přístupnosti do Prahy si zde každý najde svůj vlastní kousek ráje.

Pokud se chcete na Váš potenciální budoucí domov podívat, ozvěte se makléři. Rád vám tento kvalitní dům představí.

Celková cena
16 390 000 Kč
Ulice
Na Dubince
Město
Jevany

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz