Na prodej novostavba rodinného domu se zahradou, Běchovice, Praha

Na Vydrholci , Praha

16 690 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám na prodej čerstvě dokončenou moderní novostavbu rodinného domu se zahradou v klidné ulici Na Vydrholci v městské části Běchovice, Praha 9. Jedná se o zděný zateplený dům o dvou podlažích s plochou střechou. Dům je postavený je postavený ve standardu velmi úsporné budovy. Jedná se o dům umístěný v tradiční rezidenční oblasti s mixem tradičních zděných domků a moderních rodinných sídel. Hlavní orientace domu je na východ do ulice a na západ do zahrady. Dům je vhodný pro pohodlné rodinné bydlení a pro lidi, kteří si chtějí užívat výhody života v logicky navržené novostavbě s příjemným propojením interiéru se zahradou velkou 219 m². Celková výměra pozemku je 373 m².

Dispozice domu se šesti obytnými místnostmi o celkové užitné ploše 163 m² je rozdělena na dvou podlažích na denní aktivní zónu v přízemí a klidovou zónu v prvním patře. Významným architektonickým prvkem tohoto domu je bohaté prosklení velkoformátovými hliníkovými okny s trojskly.

V přízemí najdete předsíň s chodbou, šatnu, hlavní obývací pokoj s přípravou na vestavbu kuchyňské linky a s výstupem přímo na terasu, druhý pokoj s funkcí pracovny nebo hostinského pokoje s vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem a technickou místnost, kde je k dispozici další toaleta i možnost instalace pračky a sušičky. V prvním patře jsou k dispozici 4 samostatné neprůchozí ložnice, šatna a plně vybavená koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou.

Interiér je pro nové majitele připraven s dokončenými plovoucími podlahami, obklady, dlažbou, interiérovými dveřmi a čerstvou bílou výmalbou. K dokončení zůstávají pouze designové a funkční záležitosti, které si již nový majitel zařídí ve svém oblíbeném stylu a rozvržení.

V celém domě je komfortní a energeticky efektivní podlahové vytápění, které včetně ohřevu teplé vody zajišťuje moderní kondenzační plynový kotel. V domě jsou rozvedeny i kabelové sítě s přípojkami v každém pokoji. Dům je zděný s fasádou zateplenou 20 cm polystyrenu. Okna jsou moderní hliníková s trojskly. Dům je připraven k instalaci smart domácnosti.

Běchovice jsou malebná městská část východně od Prahy, která spojuje klidný venkovský životní styl s výhodami velkoměsta. Městská část je obklopena přírodou a zelenými plochami. Pro milovníky přírody jsou k dispozici krásné procházky, cyklostezky a parky, které nabízejí relaxaci a aktivní odpočinek. Díky blízkosti dálnice a kvalitní síti městské hromadné dopravy je snadné dostat se do centra Prahy i do dalších částí města. V Běchovicích najdete veškerou potřebnou infrastrukturu, včetně škol, školek, obchodů a zdravotnických zařízení. To je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít veškeré služby na dosah. Běchovice jsou známé i svou tradiční atmosférou a komunitním duchem. Bez ohledu na to, zda máte rádi sport nebo kulturu, v Běchovicích najdete různé možnosti pro aktivní trávení volného času.

Pokud se chcete na Váš potenciální budoucí domov podívat, ozvěte se makléři. Rád vám tento kvalitní dům představí.

Celková cena
16 690 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Ulice
Na Vydrholci
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz