Na prodej novostavba rodinného domu se zahradou, Běchovice, Praha

Na Vaňhově , Praha

17 890 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám na prodej čerstvě dokončenou moderní novostavbu rodinného domu se zahradou v klidné ulici Na Vaňhově v městské části Běchovice, Praha 9. Jedná se o zděný zateplený dům o dvou podlažích s plochou střechou. Dům je postavený ve standardu velmi úsporné budovy. Jedná se o dům umístěný v rezidenční oblasti s mixem tradičních zděných domků a moderních rodinných sídel. Hlavní orientace domu je na východ do zahrady a na západ do ulice. Dům je vhodný pro pohodlné rodinné bydlení a pro lidi, kteří si chtějí užívat výhody života v logicky navržené novostavbě s příjemným propojením interiéru se zahradou velkou 327 m². Na zahradě je velmi praktický domek o výměře 16 m² sloužící jako velmi užitečný skladovací prostor. Celková výměra pozemku je 453 m².

Dispozice domu se šesti obytnými místnostmi o celkové užitné ploše 163 m² je rozdělena na dvou podlažích na denní aktivní zónu v přízemí a klidovou zónu v prvním patře. Významným architektonickým prvkem tohoto domu je bohaté prosklení velkoformátovými hliníkovými okny s trojskly.

V přízemí najdete předsíň s chodbou, šatnu, hlavní obývací pokoj s přípravou na vestavbu kuchyňské linky a s výstupem přímo na terasu, druhý pokoj s funkcí pracovny nebo hostinského pokoje s vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem a technickou místnost, kde je k dispozici další toaleta i možnost instalace pračky a sušičky. V prvním patře jsou k dispozici 4 samostatné neprůchozí ložnice, šatna a plně vybavená koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou.

Interiér je pro nové majitele připraven s dokončenými plovoucími podlahami, obklady, dlažbou, interiérovými dveřmi a čerstvou bílou výmalbou. K dokončení zůstávají pouze designové a funkční záležitosti, které si již nový majitel zařídí ve svém oblíbeném stylu a rozvržení.

V celém domě je komfortní a energeticky efektivní podlahové vytápění, které včetně ohřevu teplé vody zajišťuje moderní kondenzační plynový kotel. V domě jsou rozvedeny i kabelové sítě s přípojkami v každém pokoji. Dům je zděný s fasádou zateplenou 20 cm polystyrenu. Okna jsou moderní hliníková s trojskly. Dům je připraven k instalaci smart domácnosti.

Běchovice jsou malebná městská část východně od Prahy, která spojuje klidný venkovský životní styl s výhodami velkoměsta. Městská část je obklopena přírodou a zelenými plochami. Pro milovníky přírody jsou k dispozici krásné procházky, cyklostezky a parky, které nabízejí relaxaci a aktivní odpočinek. Díky blízkosti dálnice a kvalitní síti městské hromadné dopravy je snadné dostat se do centra Prahy i do dalších částí města. V Běchovicích najdete veškerou potřebnou infrastrukturu, včetně škol, školek, obchodů a zdravotnických zařízení. To je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít veškeré služby na dosah. Běchovice jsou známé i svou tradiční atmosférou a komunitním duchem.

Pokud se chcete na Váš potenciální budoucí domov podívat, ozvěte se makléři. Rád vám tento kvalitní dům představí.

Celková cena
17 890 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Ulice
Na Vaňhově
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz