Moderní mezonetový byt 3+kk se dvěma parkovacími stáními v Rudné u Prahy

Havlíčkovo nám. , Rudná

6 900 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme k prodeji prakticky řešený mezonetový podkrovní byt v klidné části obce Rudná na Havlíčkově náměstí. Byt je součástí třípodlažního cihlového rezidenčního komplexu z roku 2014. K bytovém jednotce přísluší dvě parkovací stání v uzavřeném dvoře zajištěném vjezdovou bránou.
Spodní podlaží bytu nabízí prostorný obývací pokoj s kompletně zařízeným kuchyňským koutem, dětský pokoj a dvě koupelny. Jedna koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC a připojením pro pračku, druhá má vanu a WC.
V horním podlaží naleznete ložnici s vestavěnými skříněmi a pracovním koutem. Celý byt působí vzdušně a světle, podkroví mu dává útulný ráz.
Tato zajímavá nemovitost disponuje vlastním kombinovaným plynovým kotlem, který zajišťuje ohřev vody a vytápění v bytě. Díky tomu má vlastník náklady plně pod kontrolou.
Byt je stejně jako celý dům ve velmi dobrém stavu. V blízkém okolí naleznete veškerou občanskou veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, zdravotnické zařízení, lékárny, restaurace..) a řadu možností volnočasových aktivit, jak pro děti, tak i pro dospělé (tenisové kurty, dětské hřiště, památky, naučná stezka, výlety Český Kras, Karlštejn apod.)
Město Rudná je dopravně velmi dobře napojené na Prahu (pravidelný vlakový spoj na Prahu – Smíchovské nádraží – 25 minut, autobusový spoj směr metro Zličín – 15 minut, autem po dálnici D5 do centra Prahy – 20–40 minut),
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena
6 900 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Havlíčkovo nám.
Město
Rudná

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz