Moderní byt 3+kk se dvěma parkovacími stáními v Rudné u Prahy

Havlíčkovo nám. , Rudná

5 990 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme k prodeji prakticky řešený byt 3kk v klidné části obce Rudná na Havlíčkově náměstí. Byt je součástí třípodlažního cihlového rezidenčního komplexu z roku 2014 a nachází se v prvním patře. K bytovém jednotce přísluší dvě parkovací stání v uzavřeném dvoře zajištěném vjezdovou bránou na dálkové ovládání.
Dispozice jednotky se skládá z obývacího pokoje s kompletně zařízeným kuchyňským koutem, dětského pokoje, ložnice a koupelny s rohovou vanou. Součástí nabídky jsou vestavěné skříně v dětském pokoji a předsíni.
Tato zajímavá nemovitost disponuje vlastním kombinovaným plynovým kotlem, který zajišťuje ohřev vody a vytápění v bytě. Díky tomu má vlastník náklady plně pod kontrolou.
Byt je stejně jako celý dům ve velmi dobrém stavu. V blízkém okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, zdravotnické zařízení, lékárny, restaurace..) a řadu možností volnočasových aktivit, jak pro děti, tak i pro dospělé (tenisové kurty, dětské hřiště, památky, naučná stezka, výlety Český Kras, Karlštejn apod.)
Město Rudná je dopravně velmi dobře napojené na Prahu (pravidelný vlakový spoj na Prahu – Smíchovské nádraží – 25 minut, autobusový spoj směr metro Zličín – 15 minut, autem po dálnici D5 do centra Prahy – 20–40 minut).
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi RK i právní servis
Dispozice
3 + kk
Ulice
Havlíčkovo nám.
Město
Rudná

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz