Luxusní rodinný dům nedaleko Prahy s nádhernou zahradou

, Velké Přítočno

Nabízíme na prodej luxusní rodinný dům nedaleko Prahy s nádhernou zahradou. Dům o velikosti 5+kk se nachází v obci Velké Přítočno, která těsně sousedí s Kladnem. Celková podlahová plocha domu je velkorysá – 220 m čtverečních. V přízemí se nachází nádherná kuchyně s jídelnou. Kuchyňská linka je značková (SieMatic), spotřebiče nejvyšší kvality (Miele). Dvoukřídlé dveře z jídelny vedou do velkého obývacího pokoje s krbem, odkud je přímý vstup na venkovní terasu z tropického dřeva. Přízemí dále tvoří koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta, technické zázemí, ložnice s druhou koupelnou a velkorysá šatna. Po schodech z masivu vystoupáme do patra, kde jsou dvě další velké ložnice.
Dům je částečně podsklepen, ve sklepě je vinotéka. Vytápění je elektrické, z části podlahové. Alternativou je přípojka plynu u domu a krásný funkční krb v obýváku. K dispozici je obecní vodovod i kanalizace a také studna na zahradě. Dům je zabezpečen systémem Jablotron napojeným na pult centrální ochrany. Čidla jsou v celém domě na oknech i na dveřích. V oknech jsou zároveň bezpečnostní magnety proti vniknutí. Celý dům je kvalitně zateplen, stejně jako střecha. K domu patří ještě tři garáže, jedna velká u domu a dvě na konci zahrady, v jedné z nich je nyní posilovna. Krásná krytá pergola je osvětlená a vyrobená z tropického dřeva. Zahrada má plochu 1170 metrů čtverečních, je na ní posezení s grilem, velký skleník a kůlna. Celá zahrada je osvětlená a je po ní rozveden zavlažovací systém. Zahrada byla profesionálně osázena tak, aby během roku neustále kvetla.
Velké Přítočno leží jen kousek od Prahy, nedaleko je nájezd na dvě dálnice, v Praze jste autem do 10 minut. V obci je mateřská i základní škola, obchod a fotbalové hřiště. Veškerá další vybavenost je v nedalekém Kladně. Dům leží na konci slepé ulice, má nádherný výhled do polí a na rybník. Kousek je les i spousta cyklostezek.
Tento opravdu krásný dům je vhodný k okamžitému nastěhování.

Celková cena
Město
Velké Přítočno

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz