Krásný byt v Plzni s výhledem

Koterovská , Plzeň

3 690 000 Kč

Mám zájem

Hledáte pěkný cihlový byt s balkonem ke klidnému bydlení, který si upravíte podle svých představ? A chcete mít i blízko do obchodů, do centra města nebo na dálnici do Prahy? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.
Exkluzivně nabízíme byt 2 + 1 v bytovém domě v ulici Koterovská se nachází v klidnější části města Plzně jménem Slovany. Disponuje chodbou s vestavěnými skříněmi, samostatnou kuchyní, ložnicí, obývacím pokojem s balkonem, koupelnou, samostatnou toaletou a spíží. V obývacím pokoji a ložnici jsou na zemi krásné dubové parkety. Je vytápěn dálkově ústředním topením. K bytu patří i sklep. Byt se nachází v posledním, pátém patře bytového domu. Z balkonu i oken je tedy skvělý výhled, který je velkým bonusem tohoto bytu. V domě je nový výtah. Dům je čistý, udržovaný.
Nedaleko je obchodní dům galerie Slovany, v ulici před domem jezdí tramvaj do centra. Pár minut jízdy je dálnice na Prahu. V okolí je veškerá občanská vybavenost, sportovní vyžití, dětská hřiště, bazén, kavárny, restaurace, procházky k řece kousek odsud, pestrý Božkovský ostrov.
Zajímá Vás tento byt? Přijeďte se podívat. Uvidíte, že tady se Vám bude opravdu hezky bydlet.

Celková cena
3 690 000 Kč
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Koterovská
Město
Plzeň

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz