Klidný tichý byt 2+kk, 55 m2, na Karlínském náměstí s výhledem na Pražský hrad

Karlínské náměstí , Praha

7 900 000 Kč

Mám zájem

Chtěla bych Vám nabídnout naprosto výjimečný a tichý byt 2+1, 55 m2, přímo na Karlínském náměstí, s výhledem na Petřínskou rozhlednu a Pražský hrad.

V bytě najdete kompletně vybavenou kuchyň se zabudovanou ledničkou, mrazákem, troubou, plynovou varnou deskou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a pračkou, obývací pokoj s velkými úložnými prostory, psacím stolem, originálním zrcadlem a televizí, kouzelnou ložnici, koupelnu s vanou a oknem do světlíku, WC, chodbu a předsíň. Majitel bytu také může využívat neobvykle prostorný sklep, který se hodí nejen na uskladnění přebývajících věcí, ale i třeba jako soukromá vinotéka.

Okna z kuchyně, ložnice a obývacího pokoje jsou orientována na jihozápad do tichého vnitrobloku, kde se Vám přes střechy Starého města naskytne úchvatný pohled na vrch Petřín s rozhlednou a věže Pražského hradu.

Byt se nachází v 5. patře historického cihlového domu, ve kterém aktuálně probíha půdní vestavba, jejíž součástí bude i zateplení stropu a střechy, nová fasáda, rekonstrukce schodiště a hlavně vybudování výtahu, který nový majitel bytu jistě ocení. Pokud vše půjde podle plánu, měly by být práce ukončeny koncem příštího roku.

Karlínské náměstí je jedno z nejmalebnějších pražských míst. Snoubí se tu ruch velkoměsta s obchody, restauracemi a kavárničkami s klidnými parky a množstvím zeleně. Můžete si posedět v parku na Karlínském náměstí, vystoupat na vrch Vítkov, nebo vyrazit na Štvanici přes novou lávku propojující Karlím s Holešovicemi. V okolí najdete školy, školky a veškeré další služby.

Výborná je i dopravní dostupnost, tramvajová zastávka je 50 m od domu, na stanici metra Křižíkova dojdete za 7 minut pěšky nebo za 3 minuty tramvají. Florenc je 2 minuty tramvají, nebo 10 minut pěšky.

Energetický štítek zatím není k dispozici, proto v souladu s novelou zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií, uvádíme třídu G.

Celková cena
7 900 000 Kč
Dispozice
2 + 1
Ulice
Karlínské náměstí
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz