Vícegenerační dům 450 m² Podolí – Kavčí Hory

V rovinách , Praha

39 000 000 Kč

Mám zájem

Rádi bychom vám nabídli na prodej dům, který se nachází v klidné rezidenční části Podolí – Kavčí Hory. Tento dům v současné době obsahuje čtyři samostatné bytové jednotky, což poskytuje skvělou příležitost pro vícegenerační bydlení nebo investici. V druhém patře je prostorný byt o výměře 95m2

Nemovitost se nachází v rezidenční a velmi klidné části Podolí. Tato lokalita je ideální pro rodiny hledající klidné prostředí pro bydlení, ale také pro investory, kteří hledají atraktivní a žádanou lokalitu. Bezproblémové parkování. Z nejvyššího patra domu je krásný výhled do okolí, který přidává na atraktivitě této nemovitosti. Klidná čtvrť s množstvím zeleně a s uličkami vhodnými pro sport i procházky, zároveň navázaná na park Kavčí Hory – Pankrác, a na obchodní centrum Arkády se stanicí metra Pankrác.

Divadlo Dobeška 4 minuty a Plavecký stadion Podolí 3 minuty autem. Branická cyklostezka 1,5 km od domu.

Dům je v dobrém a udržovaném stavu, což znamená, že je připraven k okamžitému užívání bez nutnosti rozsáhlých rekonstrukcí. Za domem se nachází zahrádka o výměře 119 m² s malou pergolou a s možností vybudování větší pergoly směřované na jih. Díky vzrostlé zeleni zahrádka nabízí soukromí s možností dále upravit prostor pro relaxaci, zahradničení nebo venkovní aktivity. Každá bytová jednotka má svůj elektroměr a vlastní plynový kotel včetně plynoměru. Vytápěná garáž.

Nemovitost je možné financovat úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Naši odborníci vám poskytnou veškerou potřebnou asistenci a poradí s náležitostmi spojenými s financováním, aby celý proces proběhl hladce a bez komplikací.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte. Jsme připraveni vám poskytnout veškeré potřebné informace a domluvit termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na vaši odezvu a věříme, že tento dům splní vaše očekávání a nabídne vám ideální prostor pro bydlení nebo investici.

Celková cena
39 000 000 Kč
Poznámka k ceně
cena včetně odměny makléře, advokátní úschovy a převodu na katastru nemovitostí
Ulice
V rovinách
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Rudolf Čumpelík

Mobil: +420 603 563 734
E-mail: rudolf.cumpelik@re-max.cz