Činžovní dům 450 m² Podolí – Kavčí Hory

V rovinách , Praha

Rádi bychom vám nabídli na prodej dům, který se nachází v klidné rezidenční části Podolí – Kavčí Hory. Tento dům v současné době obsahuje čtyři samostatné bytové jednotky, což poskytuje skvělou příležitost pro vícegenerační bydlení nebo investici. Díky dispozici domu je možné přidat další až čtyři bytové jednotky či kanceláře, což výrazně zvyšuje jeho potenciál. Dům není rozdělen prohlášením vlastníka, takže nový majitel má volnou ruku v realizaci svých plánů a úprav dle vlastních představ.

Nemovitost se nachází v rezidenční a velmi klidné části Podolí. Tato lokalita je ideální pro rodiny hledající klidné prostředí pro bydlení, ale také pro investory, kteří hledají atraktivní a žádanou lokalitu. Bezproblémové parkování. Z nejvyššího patra domu je krásný výhled do okolí, který přidává na atraktivitě této nemovitosti. Klidná čtvrť s množstvím zeleně a s uličkami vhodnými pro sport i procházky, zároveň navázaná na park Kavčí Hory – Pankrác, a na obchodní centrum Arkády se stanicí metra Pankrác.

Divadlo Dobeška 4 minuty a Plavecký stadion Podolí 3 minuty autem. Branická cyklostezka 1,5 km od domu.

Dům je v dobrém a udržovaném stavu, což znamená, že je připraven k okamžitému užívání bez nutnosti rozsáhlých rekonstrukcí. Za domem se nachází zahrádka o výměře 119 m² s malou pergolou a s možností vybudování větší pergoly směřované na jih. Díky vzrostlé zeleni zahrádka nabízí soukromí s možností dále upravit prostor pro relaxaci, zahradničení nebo venkovní aktivity. Každá bytová jednotka má svůj elektroměr a vlastní plynový kotel včetně plynoměru. Vytápěná garáž.

Nemovitost je možné financovat úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Naši odborníci vám poskytnou veškerou potřebnou asistenci a poradí s náležitostmi spojenými s financováním, aby celý proces proběhl hladce a bez komplikací.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte. Jsme připraveni vám poskytnout veškeré potřebné informace a domluvit termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na vaši odezvu a věříme, že tento dům splní vaše očekávání a nabídne vám ideální prostor pro bydlení nebo investici.

Celková cena
Poznámka k ceně
cena včetně odměny makléře, advokátní úschovy a převodu na katastru nemovitostí
Ulice
V rovinách
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Rudolf Čumpelík

Mobil: +420 603 563 734
E-mail: rudolf.cumpelik@re-max.cz