Chata s velkorysým pozemkem v Těptíně – Kamenici

, Kamenice

5 000 000 Kč

Mám zájem

Chcete strávit ještě toto léto na chatě s krásnou velkou zahradou s množstvím vzrostlých okrasných i ovocných stromů? Chcete mít chatu s dobrým dojezdem do Prahy?
Pak by pro vás mohla být tato nabídka to pravé!
Chata se nachází v obci Těptín ve středočeském kraji, která tvoří celek s obcí Kamenice, kde se nachází veškerá potřebná infrastruktura. V Těptíně je zastávka PID, takže do Prahy se dostanete nejen autem, ale i autobusem, dále tudy ještě vede cyklostezka 0029 navazující na Sázavskou 19.V Těptíně je také obchod se smíšeným zbožím. V bezprostřední blízkosti chaty je přírodní park Hornopožárský les, který je skvělým místem k relaxaci jak při procházkách, tak při sbírání hub.
Chata samotná je pak částečně podsklepená chladným sklípkem, je dřevěná, zčásti cihlová a stojí na podezdívce. Uvnitř najdete obytnou místnost, ložnici a zděnou verandu. K posezení je zde příjemná krytá terasa. Vytápění je řešeno kamny na pevné palivo. Do chaty není zavedená voda, vodovod je přiveden k hranici pozemku, kanalizační šachta je osazena v ulici. Do sítí se lze připojit. Elektřina je v chatě zavedena (i 380W). V současnosti je zdrojem vody pažená vrtaná studna o průměru 250 a o hloubce 53m osazená čerpadlem Grunfos.
Největší devízou této chaty je velký pozemek, který je členitý, slunný i stíněný stromy a nádherně a rozmanitě osázený. Velikost pozemku vzhledem k ostatním v oblasti je dobře vidět na záběrech z dronu. Na pozemek se dá zajet vozem. Dále na pozemku stojí dílna, která tvoří vedlejší stavbu zapsanou v katastru (zastavěná plocha 14 m2). Místo je klidné, jedná se o rekreační oblast, ale zároveň bezpečné, protože tu mnoho lidí sídlí na stálo.
Ráda se s vámi potkám na prohlídce!

Celková cena
5 000 000 Kč
Město
Kamenice

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz