Byt s krásným výhledem

Na Výsluní , Neratovice

2 399 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně Vám nabízíme na prodej pěkný slunný byt s krásným výhledem do přírody v Neratovicích. Byt o velikosti 1+1 má dostatečně prostorné místnosti, takže ho lze využívat jako 2+kk, je určen ke kompletní rekonstrukci dle Vašich představ. Je v původním stavu, ale udržovaný a čistý. Byt je v osobním vlastnictví, patří k němu sklepní kóje a po dohodě s SVJ si lze za nízký poplatek pronajmout i krásnou lodžii hned naproti bytu. Nachází se ve 3. NP bytového domu s výtahem. Součástí bytu jsou i nové venkovní žaluzie.
Bytový dům prošel značnou rekonstrukcí za poslední roky (rekonstrukce střechy, okna, zateplení, fasáda atd.).
Byt můžete využít jako startovací, investiční, nebo bydlení pro seniory. Nemovitost se nachází na skvělém místě s veškerou občanskou vybaveností, kousek od domu naleznete mateřskou i základní školu. Nedaleko se nachází také autobusová zastávka s výborným spojením do Prahy (Ládví, Letňany). Asi deset minut pěšky je vzdálená vlaková zastávka, ze které se dostanete na Masarykovo nebo Hlavní nádraží. Skvělým benefitem je možnost krásných procházek hned za domem, nedaleko je také pěkné dětské hřiště.
Neratovice se pyšní výbornou občanskou vybaveností, kromě škol a školek je tu Gymnázium Františka Palackého, nemocnice, poliklinika, lékárny, pošta, banky, obchody, restaurace, kino (i letní), zimní stadion, plavecký bazén, letní koupaliště, dům s pečovatelskou službou i domov důchodců. Bytový dům je situován přímo u obchodu Tesco.

Celková cena
2 399 000 Kč
Dispozice
1 + 1
Ulice
Na Výsluní
Město
Neratovice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz