Byt 3+1 v klidném domě u stanice metra Můstek

Provaznická , Praha

30 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Chcete bydlet v historickém centru Prahy, v krásném domě s mnoha moderními vymoženostmi, ale zároveň v klidné části ulice? Pak by pro vás mohl být vhodný tento byt k dlouhodobému podnájmu! Nabízíme byt v ulici Provaznická, která je klidnou vedlejší ulicí avšak v úplném centru města, jen za rohem od vyhlášené ulice Na Příkopech. Z ulice je boční vchod do stanice metra Můstek. Dům disponuje i vlastním wellness (bazén s protiproudem, posilovna, sauna s ochlazovacím bazénkem, více na www.sportklubudivadla.cz), které bude po případném odsouhlasení družstevníky podnájemníkovi k dispozici. V domě je výtah.
Byt samotný se nachází v 5. patře, má dvě ložnice, obývací pokoj, prostornou halu s jídelním stolem a knihovnou, kuchyni s výhledem na střechy Starého města a vrch Petřín. Dále jsou v bytě dvě koupelny, jedna momentálně funguje jako místnost na pračku se sušičkou, která bude podnájemníkům k dispozici, a dvě toalety – jedna samostatná. Poplatky jsou momentálně ve výši 5084.-/měsíc, elektřina bude převedena na podnájemce.

Would you like to live in the historic center of Prague, in a beautiful house with many modern conveniences, yet in a quiet part of the street? Then this apartment for long-term rent might be suitable for you! We offer an apartment on Provaznická Street, which is a quiet side street yet in the very center of the city, just round the corner of famous Na Příkopech street There is a side entrance to the Můstek metro station from the street. The building also has its own wellness facilities (swimming pool with counter-current, gym, sauna with cooling pool…http://www.sportklubudivadla.cz), which will be available to the tenant upon approval by the cooperative members. There is an elevator in the building.

The apartment itself is located on the 5th floor and has two bedrooms, a living room, a spacious hall with a dining table and a library, a kitchen with a view of the rooftops of the Old Town and Petřín Hill. There are also two bathrooms in the apartment, one of which currently functions as a laundry room with a washer and dryer, which will be available to the tenants. Charges amount to 5084,- CZK/month, electricity will be transferred to the tenant.

Celková cena
30 000 Kč za měsíc
Dispozice
3 + 1
Ulice
Provaznická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz